Vítěz MasterChef 2020 Roman Staša prozradil za co utratí výhru

Roman Staša vítěz show MasterChef Česko 2020 novinářům prozradil o finále soutěže.

Zdroj: nastartu.cz

Roman vyhrál půl milionu korun a stal se držitelem ocenění nejlepší mladý kuchař Česka. Kvůli pandemii a karanténě poskytl rozhovor on-line.

Zdroj: youtube.com

V rozhovoru řekl, že se před finálovou soutěží hodně trápil, protože ve všech soutěžích nevěděl, co bude vařit a vlastně z čeho, a finální pokrm on si vybral sám. Přesně to ho trápilo, kuchař se tak bál, že nemohl ani usnout před finále soutěže.

Zdroj: super.cz

Po celou dobu soutěže Roman příjemně šokoval moderátory i porotu tím, jak se mu z neznámých předem produktů dařilo se udělat skutečné kulinářské mistrovské dílo.

Zdroj: super.cz

Novináři se samozřejmě u vítěze ptali, jak si zařídí svou nemalou výhrou.

Zdroj: super.cz

Román sdílel své plány na vydání knihy, prozradil i to, že už existuje i název pro knihu. Bude to „Kuchárka mého života“.

Zdroj: nastartu.cz

Nezvyklé přání, když si uvědomíte, že před tím, než on šal na MasterChef, on byl hokejistou a kondičním trenérem.

Zdroj: nastartu.cz

Vítěz však vysvětlil, že nyní se mnozí začali zajímat o jeho život, a proto se rozhodl vydat knihu. Kniha však nebude jen sbírkou receptů, ale také autobiografickou, kde bude popsána celá životní cesta od puberty po vítěze soutěže.

Zdroj: nastartu.cz

PSALI JSME: PRODUKTIVITA MONIKY BAGÁROVÉ JE NEUVĚŘITELNÁ: MÁ ČAS DĚLAT VŠECHNY DOMÁCÍ PRÁCE, PŘESTOŽE SE STARÁ O SVOU DCERU

PŘIPOMÍNÁME: DUŠEK ODMÍTÁ OPTIMISMUS: MUSÍME VYDRŽET V PŘÍSNÉM REŽIMU JEŠTĚ TÝDEN AŽ 14 DNÍ

Share