Dva dny pátrala policie po 13leté Michaele z Liberecka: Ve čtvrtek večer ale policie přes Facebook oznámila, že Michaelu našli

Policisté dva dny pátrali po pohřešované třináctileté dívce z Liberecka a naštěstí ji našli. Policisté prověřovali všechna možná místa, kde by Michaela mohla být, všechny příbuzné, známé a dokonce i nemocnice. Policie také našla muže, s nímž dívka byla naposledy na zastávce. Dívku se ale ve čtvrtek večer podařilo najít.

Policisté po dívce pátrali po celé zemi. V úterý večer matka třináctileté Michaely oznámila na policii, že její dcera šla ráno do školy, ale domů se nevrátila.

Zdroj: iDNES.cz

Dívka neměla u sebe mobil, ale měla drobné peníze.

Policie měla hodně práce, prověřovala všechna možná místa, kde by dívka mohla být, všechny příbuzné, blízké a dokonce i nemocnice.

Policisté také našli muže, vedle kterého byla Michaela na zastávce, kde byla naposledy spatřena. Tento muž nebyl zapojen do zmizení dívky.

Zdroj: tn.nova.cz

Společně odjeli na nádraží, ale už ji neviděli.

Policisté se proto obrátili na cestující, pravděpodobně tuto dívku někdo 29. září viděl a možná ví, kam jela.

Mnoho lidí začalo policii hlásit, že tu dívku možná viděli, zprávy přicházely z celé země.

Rodina dívky nikdy nebyla problémová a nic podobného se v minulosti nestalo.

Zdroj: policie.cz

„Moje jediný přání je, ať se holka najde živá a vrátí se domů. Nic jiného si nepřeju! Důvod nás nenapadá,“ informovala matka prostřednictvím serveru.

Matka dodala, že pokud byla příčinou ona sama, prosí dceru o odpuštění a prosí ji, aby se vrátila domů. Opravdu nechápala důvod…

Zdroj: denik.cz

Ve čtvrtek večer ale policie přes Facebook oznámila, že Michaelu našli.

Také matka dívky poděkovala všem za práci, její dceru našli v Jablonci nad Nisou.

V Česku se také pátrá po mnoha pohřešovaných dětech, po některých se pátrá už více než 20 let.

Zdroj: Profimedia

Share