Tento kluk byl nazýván nejsilnějším chlapcem na světě: jak dopadl jeho život a jak vypadá ve 24 letech

Asi před 15 lety Richard Sandrak se přestěhoval z Ukrajiny do Spojených států a byl nazýván nejsilnějším chlapcem na světě.

Zdroj:laykni.com

Dnes vám řekneme, jak dopadl jeho život, co dělá a jak vypadá ve 24 letech.

Richard začal sportovat, když byl ještě dítě. A již ve věku 8 let zvedl více než 15 kilogramů! Ve věku 11 let zvládl již 24 kilogramů!

Ten chlap má nyní 24 let a je těžké ho nazvat atletem…

Zdroj:laykni.com

Jakmile dostal přezdívku „Malý Herkules“, byl neustále zván na soutěže, televizní pořady, focení v časopisech, natáčení v reklamách nebo dokonce i ve filmech.

Zdroj:laykni.com

Za tímto účelem se Richardova rodina přestěhovala do Kalifornie, aby se jeho syn mohl plně realizovat.

Zdroj:laykni.com

Cvičení, výživa, režim, všechno to měl na starosti jeho otec – bývalý mistr světa v bojových uměních. Muž byl velmi často kritizován za to, že tlačí na svého syna.

Zdroj:laykni.com

A když bylo Richardovi 11 let, zavolal sám policii, když jeho otec zaútočil na jeho matku. Muž byl uvězněn za domácí násilí.

Zdroj:laykni.com

Chlapec přestal komunikovat se svým otcem a už ho nikdy nepotkal. Nějakou dobu se věnoval sportu, ale postupně se to chlapce přestalo bavit.

Zdroj:laykni.com

V tuto chvíli Richard říká: „Jsem velmi hrdý na své úspěchy z dětství, nestydím se za ně a nesnažím se před někým tuto stránku svého života skrýt.“

Zdroj:laykni.com

A dodává: „Už prostě nechci žít takhle.“

„Snažili se ze mě udělat nějakého mutanta. Nebyl jsem však jediným dítětem, kterému se tvrdým tréninkem podařilo dosáhnout vysokých výsledků.“

Zdroj:laykni.com

Nyní Richard pokračuje ve sportu, ale už ne tak fanaticky. Běhá každé ráno a také miluje skateboarding. Má také zajímavé povolání, je kaskadérem na výstavě Waterworld v Los Angeles, kde je zapálen nejméně pětkrát denně, a poté se musí z velké výšky ponořit do vody.

Zdroj:laykni.com

Jakmile se ho zeptali, čím by se chtěl stát, odpověď byla nečekaná: „Vědec, který dělá kvantovou fyziku… nebo inženýr v NASA.“

Share