Tátínek je Afričan a máminka je Vietnamka: jak vypadá dcera tohoto zajímavého páru

Smísené páry nejsou v našem světě už dlouhou dobu neobvyklé. Koneckonců, vzhled není v rodinném životě to nejdůležitější.

Zdroj:laykni.com

Pro to, aby být šťastný je důležité mít trpělivost, vzájemné porozumění, důvěru, schopnost ke kompromisu a skutečná láska. Ale takové páry se rozhodně nenudí, vždy je co říct ostatním a sdílet. A mají také velmi krásné děti!

Zdroj:laykni.com

Le Thu Phuong je dívka z Vietnamu, která má poměrně složitou povahu. CJ je veselý a optimistický muž z Nigérie. Zdálo by se, že jsou to úplně různé lidé, ale osud je stejně spojil.

Zdroj:laykni.com

Pár se setkal v parku, oba šli se svými party. Slečna pak řekla, že takové muži nikdy předtím neviděla.

Zdroj:laykni.com

Le Thu se přiznává, že ona nemá jednoduchou povahu, je velmi tvrdohlavá a pokud o něčem přemýšlí, půjde do konce, ať už to bude cokoli. Ale Jay dokázal vybojovat chladné srdce dívky. Ukázal svou trpělivost a dokázal, že opravdu s Le Thu chce být.

Zdroj:laykni.com

„Ukázal mi, jaké to je cítit se milovanou a žádanou ženou,“ přiznává dívka.

Zdroj:laykni.com

Dva roky poté, co se setkali, se pár oženil. Svatba se konala v Nigérii a žijí ve Vietnamu, v obrovském a prostorném domě. Brzy se v rodině narodila dcera.

Zdroj:laykni.com

„Těhotenství je nejlepší období v mém životě.“ Přeměnila jsem se ze železné dámy k laskavé a romantické ženě,“ vzpomíná Phuong.

Zdroj:laykni.com

Dcera Phuonga a CJ je neobvyklá kráska, má zajímavý vzhled a její rodiče často slyší mnoho komplimentů.

Zdroj:laykni.com

Le Thu říká, že jsou velmi šťastné spolu, museli toho hodně projít: kritika a odsouzení, ale to všechno rodinu jen spojilo.

Zdroj:laykni.com

Přejeme teto nádherné rodinně štěstí a prosperity!

Share