Při pohledu na tohoto malého psa byli lidé dojatí: Co je na něm tak zvláštního

Portál Schnauzi zveřejnil příběh krátkého života malých psů z Tchaj-wanu, ale lidé byli potěšeni tím, co viděli. Jde o to, že to vůbec nejsou živé bytosti, ale taková zajímavá a neobvyklá zmrzlina, která se podává v restauraci na východě.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Podle jeho tvůrců trvá příprava každé jednotky asi pět hodin. Tyto miláčci jsou rozebrány dostatečně rychle, takže jejich životnost je do 6 hodin.

V tuto chvíli je zmrzlina zastoupena třemi různými druhy plemen, mezi nimiž jsou Labrador, Mops a Šarpej. Jeho cena se pohybuje od 3,5 do 6 eur.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

K jejich výrobě používají kuchaři formu s receptem, který po zmrazení vytvoří strukturu srsti. Když zmrzlina dosáhne určité teploty, personál ji dodělá, což vytvoří velmi realistický obraz.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Po online zveřejnění zmrzliny ve tvaru psa přišly do této restaurace vyzkoušet desítky lidí, což kuchařům způsobilo problém. Jak vysvětlili zaměstnanci zařízení, mohou vytvořit pouze 100 jednotek denně a počet lidí, kteří k nim přicházejí na zmrzlinu, je mnohem vyšší.

PSALI JSME: CHOVATEL BEZMYŠLENKOVITĚ ZKŘÍŽIL JEZEVČÍKA A ČIVAVU, А VELMI TOHO LITOVAL: ŠTĚNĚ, KTERÉ SE NARODILO V DŮSLEDKU, PŘEKVAPILO VŠECH

PŘIPOMÍNÁME: FARMÁŘ NAŠEL PODEZŘELÁ ČERNÁ VEJCE: NÁSLEDNĚ HO PŘEKVAPILO, CO SE Z NICH VYLÍHLO

Share