Princ Harry se otočil zády ke svému nejlepšímu kamarádu kvůli nedůvěře Meghan Markle

Princ Harry se otočil zády ke svému nejlepšímu kamarádu poté, co ten druhý vyjádřil nedůvěru k Meghan Markle. Uvádí to Marie Claire s odkazem na knihu „Hledání svobody“ o životě vévody a vévodkyně ze Sussexu, kterou napsali světští kronikáři Omid Scobie a Carolyn Durand.

Zdroj: lenta.ru

Je třeba poznamenat, že britský princ přerušil vztahy s kamarádem z dětství Tomem „Skippym“ Inskipem poté, co mu poradil, aby se nespěchal se svatbou. Podle autorů knihy byl princ Harry naštvaný, že blízký mu člověk ho nepodporoval. V důsledku toho byli Tom Inskip a jeho manželka Lara Hughes-Young vyloučeni ze seznamu hostů pozvaných na svatbu.

Zdroj: static.mk.ru

Dříve se uvádělo, že princ William odrazoval svého mladšího bratra od sňatku s herečkou Meghan Markle. Vévoda z Cambridge považoval vztah prince Harryho s Markl za lehkomyslný. S princem Williamem také souhlasila jeho manželka Catherine Middleton.

Zdroj: avatars.mds.yandex.net

Od 1. dubna přestali princ Harry a Meghan Markle jednat jako členové britské královské rodiny. Aby mohli se přestěhovat do Spojených států, pracovat tam a podnikat, museli se vzdát oslovení „Jeho/Její královská Výsost“, vládního financování a značky Royal Sussex.

Share