Proč jsou dobré ženy vždy podceňovány

Pokud je žena dobrá, neznamená to, že je hloupá nebo naivní. Vidí svět stejným způsobem jako ostatní. Ví, kdo předstírá a kdo je reální.

Zdroj: Youtube

Ví, koho to opravdu zajímá a kdo chce oklamat, že je mu to jedno. Ví, kdo ji miluje jen protože existuje, a kdo oceňuje její laskavost.

Rozumí všemu, ale nezradí se. Je nad názory ostatních a zůstává dobrá, protože je část její povahy, a nedovolí, aby to někdo změnil.

Zdroj: Youtube

Dobrá žena nenajde lásku snadno, protože hledá skutečný vztah. Hledá nejlepšího přítele, někoho, komu by mohla věřit.

Hledá někoho, kdo ji přijme takovou, jaká je, a umožní jí projevovat její lásku tak, jak ona bude chtít. Nehraje hry a neví, jak manipulovat s muži.

Zdroj: Youtube

Dobrá žena není slabá, ale umí odpouštět. Věří ve druhou šanci. Vidí v lidech jen to nejlepší a věří, že si každý zaslouží odpuštění. Všechno se mění.

Každý dělá chyby a poučí se z nich. Každý může začít život znovu. Dobrá žena má obrovské srdce a vždy poslouchá, co říká.

Zdroj: Youtube

Dobrá žena nevěří v pravidla, věří v lidskost. Nepotřebuje, aby jí někdo řekl, čím by měla být, protože se miluje taková, jaká je.

Ví, že její laskavost ne vždy ji pomáhá, ale chápe, že ji nakonec dovede tam, kam musí dorazit, a do jejího života přivede jen ty správné lidi.

Zdroj: Youtube

Dobrá žena se nestará o názory ostatních. Ví, že ji nevždy všichni pochopí, ale vždy se bude snažit být o krok vepředu před ostatními. Vždy to bude spojeno s něčím hlubším a duchovnějším.

PSALI JSME: ŽENSKÝ PSYCHOLOGICKÝ TEST: ZVOLENÉ VÁMI SVATEBNÍ ŠATY PROZRADÍ, JESTLI JSTE DOBRÁ MANŽELKA

PŘÍPOMÍNÁME: ŽENSKÝ PSYCHOLOGICKÝ TEST: VYBRANÝ ANDÍLEK SE SRDCEM VÁM ŘEKNE, JESTLI VÍTE, JAK MILOVAT

Share