Žena léta nosila jeden účes: Návštěva stylisty jí však dost změnila

Christopher Hopkins je už dlouho velmi známým stylistou. Jeho práci a talent ocenily už tisíce dívek a žen, které u něj ve studiu byly.

On skutečně dělá zázraky. Jeho služby využila i obyvatelka Hanoveru (Minnesota) Laurel Shedin. Nejenže se sama proměnila, ale také zlepšila náladu celého Christopherova týmu – asistentů slavného stylisty.

Zdroj: tintelekt.com

Když Laurel přišla do Hopkinsova studia, řekla, že chodila na školy krásy. Byla přesvědčena, že ví, jak správně udělat účes a vůbec vypadat téměř dokonale. Ale po několika minutách, když tu seděla, se ujistila, že se mýlila.

Zdroj: tintelekt.com

Nikdo z těch, kteří sledovali video z převtělování Laurel neměl a pochyboval, že výsledek bude dobrý. Ale byl úžasný!

Uživatelé okamžitě začali hlásit svůj dojem. Psali, že klientka chtěla vypadat hubenější a mladší. Hopkinsův tým to udělal bez chirurgického skalpelu. Změnila jen účes a make-up!

Zdroj: tintelekt.com

Laurel byla šťastná a žertovala, když si vzpomněla na to, jak jednou šla do školy krásy a namalovala si vlasy na fialovou barvu. Muž na to reagoval takto. Řekl, že poté, co žil se ženou, která má fialové vlasy, může nyní žít s čímkoliv.

Zdroj: tintelekt.com

PSALI JSME: 55LETÁ ŽENA V DOMÁCNOSTI SE ÚPLNĚ PŘESTALA O SEBE STARAT: STYLISTA VYTVOŘIL ZÁZRAK A NYNÍ JE Z NÍ SKUTEČNÁ KRÁSKA

PŘIPOMÍNÁME: JAK VYPADÁ ŽENA, KTERÁ NEPIJE, NECHODÍ NAKUPOVAT A NECHODÍ KE KADEŘNÍKOVI

Share