Proč si žena stiskla ucho kolíčkem na prádlo: budete to chtít také dělat

Nejsem typ člověka, který při prvních známkách bolesti běží do lékárny nebo běží k lékaři. Koneckonců, bolest je součástí života. Už jste jistě tušili, že můžete získat větší kontrolu nad svým tělem. Tato exkluzivní metoda vám umožní užívat léky proti bolesti, aniž byste se zvedli ze židle.

Vyvinula ji reflexologistka Helen Louis Chin. Vysvětluje:

„Každé ucho obsahuje kompletní reflexní mapu těla. Na každém z nich je několik nervových „křižovatek“, které poskytují přímý přístup k centrálnímu nervovému systému.“

Nemůžu jen tak začít cvičit uprostřed kanceláře. A ani ne každý má čas chodit po doktorech kvůli každému průšvihu. Co když se opravdu můžeme alespoň na chvíli zbavit bolesti pomocí kolíčky na prádlo?

Zní to jako šílenství, ale co vám brání vyzkoušet! Zatímco tato metoda nenahradí, že potřebujete lékařskou pomoc, může alespoň zmírnit vaše utrpení v případech, kdy je třeba se nějak dostat k lékaři.

Každý z těchto 6 bodů na uchu je „připojen“ nervovými zakončeními k určitým částem těla. Pokud stlačíte na některou z nich, můžete zmírnit bolest v určité části těla.

Zdroj: daily-nov.biz.ua

Horní část ucha je přímo spojena se zády a rameny.

Stlačte tuto oblast kolíčky na prádlo na minutu, abyste snížili napětí v zádech a ramenou. Opakujte tento postup denně na konci pracovního dne a to vám můžete uvolnit se rychleji!

Zdroj: daily-nov.biz.ua

Tento bod je přímo spojen s vašimi vnitřními orgány.

Zóna číslo 2 je zodpovědná za zdraví vnitřních orgánů. Samozřejmě, pokud máte bolesti po dlouhou dobu a silně, musíte navštívit lékaře.

Ale pokud jde o malé nepohodlí nebo mírnou bolest, která není systematická, zkuste metodu s kolíčky na prádlo.

Zdroj: daily-nov.biz.ua

Tento bod je zodpovědný za klouby.

Pokud ještě nemáte artritidu, ale hodně sedíte na židli a píšete na klávesnici, zkuste pomocí kolíčky na prádlo zmírnit každodenní napětí v končetinách a kloubech.

Zdroj: daily-nov.biz.ua

Tento bod je zodpovědný za krk a nos.

Kolíčky na prádlo, upnuté na tomto místě, odstraní první známky nachlazení a nedovolí, aby vás nemoc překonala.

Zdroj: daily-nov.biz.ua

Tento bod na uchu je důležitý pro dobré trávení.

Pokud máte žaludeční potíže, připněte kolíček právě sem. Nadýmání nebo brnění v něm projdou za minutu.

Zdroj: daily-nov.biz.ua

Ušní lalůček je zodpovědný za hlavu a srdce.

Kolíček v této oblasti pomůže udržet zdraví srdce a jasnost mysli. Pokud tento postup opakujete po dobu jedné minuty každý den, bude to vynikající prevence kardiovaskulárních onemocnění.

Zdroj: daily-nov.biz.ua

Co si myslíte o reflexologii? Zkusíte tuto metodu? Napište nám v komentářích!

Share