Žena se vdala za osobu se zdravotním postižením: Netušila však, jaký dar osudu ji čekal na svatbě

Tato svatba změnila život novomanželů a všichni přítomní si ji budou ještě dlouho pamatovat. Příběh ženicha, který připravil pro svou nevěstu ten nepředvídatelný dárek.

Zdroj: dymku.top

V minulosti nebyl život Kevina Taylora příliš šťastný, protože před 13 lety si zlomil nohu. Tohle obvykle není velkým problémem. Ale ne v případě Kevina.

Po zlomení se u tohoto muže vyvinula reflexní sympatická dystrofie. Lékař Kevina označil jeho případ za nejhorší, který vůbec viděl. V roce 2009 utrpěl Kevin poslední ránu osudu: zraněnou nohu mu museli amputovat.

Statečný muž se navzdory všemu snažil nemyslet na svůj nešťastný osud a opakoval si, že to mohlo být ještě horší. Tohle říká jeho kamarád o Kevinovi: „Skvělá věc na Kevinovi je, že si nikdy na nic nestěžoval.“ Ale život tohoto kluka se brzy navždy změnil.

Zdroj: dymku.top

Byla to láska na první pohled. Invalidní vozík? Ženě z Texasu na to bylo jedno! Kevinův kamarád obdivuje: „Kevin se vrátil a viděl jsem úsměv na jeho tváři, hned bylo jasné, že se tvoří pár.“ Milenci se rozhodli uspořádat svatbu a společně se připravili na tuto úžasnou událost. Ale Kevin Taylor se připravoval ještě opatrněji a pro svou nevěstu vymyslel neuvěřitelné překvapení.

Zdroj: dymku.top

Hosté již byli na místě a otec doprovází nevěstu k oltáři. Kněz pronesl známá slova: „Vstaňte prosím.“ A Kevin vstává! Nevěsta toho neočekávala. Poprvé stojí naproti svému milenci.

Zdroj: dymku.top

Kevin Taylor se na tento den připravoval měsíce. V tajnosti před svou nevěstou zahájil kurz psychoterapie a dělal nekonečná cvičení, aby dosáhl nemožného. Navzdory neuvěřitelné bolesti se naučil chodit s protézou.

Podařilo se mu posílit oslabené svaly na noze. Takto to pokračovalo, dokud se v den své svatby Kevin neodvážil vstát a podívat se do tváře své vyvolené.

Zdroj: dymku.top

Na první pohled se příběh tohoto muže může zdát jako zázrak. Ve skutečnosti je ale Kevinovo štěstí výsledkem tvrdé práce na sobě a víry v nejlepší. Tento příklad opět dokázal, že je nutné bojovat s okolnostmi, a nepřizpůsobovat se jim a stěžovat si na osud.

Share