Psychologický test pro ženy nad 50 let: vybraný obrázek pomůže zjistit nejhlubší rysy vaší postavy

Díky psychologům a jejich testům můžete za pár minut zjistit informace, které odhalí nejhlubší rysy vaší postavy.

Dámy jsou velmi emocionální a jsou náchylné ke změnám nálady. Ve věku nad 50 let se to objevuje mnohem častěji a může to dokonce vést k depresi. Důsledky takového stavu mají mimořádně negativní dopad na rodinný život a obecně přinášejí spoustu obtíží. Pokusme se zjistit, zda jste náchylní k tomuto fenoménu souvisejícímu s věkem.

Podívejte se tedy na obrázek a vyberte obrázek dívky, která se vám líbí.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Hotovo? Pokračujeme v dešifrování výsledků.

Obrázek č. 1

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Jste jarní žena, máte spoustu nevyčerpané energie, kterou dáváte do koníčku, do rodiny, snažíte se rozdávat teplo všem kolem sebe. U vás není tendence k depresi. Když málokdy špatná nálada, stačí se podívat na svého domácího mazlíčka nebo na jasné slunce, aby smutek zmizel.

Obrázek č. 2

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Letní žena. Moudrá matka, babička, manželka. Vždy se na vás obrátí s žádostí o radu, s otázkou, ale nevadí vám vést ostatní na skutečné cestě sami.

Váš názor je zohledněn, jste autoritativní nejen v rodinném kruhu, ale také v práci nebo v jiném týmu. Ve vašem životě jsou období, kdy se monotónnost a domácí práce nudí, ale tyto okamžiky rychle utíkají, takže je těžké jim říkat deprese.

Obrázek č. 3

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Vypadáte jako podzimní žena, jasná, velkolepá, ale spíše nepřístupná. Je zajímavé trávit čas s vámi, protože jste duševně bohatí, erudovaní a můžete sdílet své znalosti.

Ale někdy v životě přijdou chvíle, kdy se zavřete a nechcete nikoho pustit do svého útulného světa. V takových chvílích je nejlepší být sama se sebou, přemýšlet a nezkoušet komunikaci.

Obrázek č. 4

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Zimní žena. Je ve vás určitá arogance, která někoho dobývá a někoho odpuzuje. Jste obtížný člověk, máte složitý charakter, ale jste upřímná. Deprese se stává ve vašem životě, ale protože jste uzavřená osoba, prožíváte své pocity hluboko uvnitř, takže si to ostatní nevšimnou. Pokuste se najít přítele, se kterým můžete sdílet tajemství, což znamená, že bude lehčí projít těžkými časy.

Share