Psychologický test: Který kůň se vám nejvíce líbí, ukáže vám vaši dnešní citové potřeby

Psychologové vám by chtěli ukázat test, který ukáže vám vaši dnešní citové potřeby. Představte si, že jste cowboy a před vámi stádo úžasných koni, ve kterém jste musíte uchytit jenom jednoho. Podívejte se, jakého z nich byste chtěli vybrat.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Kůň č. 1

Zdroj: golos.ua

Vy chcete moc ve svém životě vidět výrazné pocty, setkávat se s úžasnými lidmi a přežívat úžasné události. Ale momentálně se v vašem životě děje méně, než jste si představoval.

Kůň č. 2

Zdroj: online47.ru

Jste chcete se uklidnit a také běžného života. V poslední době cele váš život se stal moc nebezpečným, nečekaným a moc rychlým. Kvůli tomu jste se chcete posadit a uklidnit se.

Kůň č.3

Zdroj: selo-exp.com

Jste chcete stabilní život, a aby jste byli jisti, že zítra bude nejlepší den. Momentálně některé události ve vašim životě nemohou vás pustit do stabilního a pozitivního života.

Kůň č. 4

Zdroj: m.zerkalo.az

Jste chcete konečně vybrat svou práci a také si tam najít moc dobré a spolehlivé partnery.

Kůň č. 5

Zdroj: etcetera.media

Jste moc unavení od toho, že všechno děláte stejně, jako všichni ve světě. Jste chcete se odlišovat od ostatních, a také jste chcete zlepšit svůj život.

Kůň č. 6

Zdroj: bih.com

Musíte se vrátit k duševní rovnováze a také komfortnímu pro vás stavu. Musíte být silným a klidným. Něco vás znepokojuje, a moc vadí se vám soustředit na duchovní cíle.

Share