Psychologický test: Zvolená vámi kachna prozradí, jestli je snadné vás oklamat

Proč se vždy dostáváte do směšných situací? Jak často děláte chyby v komunikaci s lidmi? Kolik máte skutečných přátel?

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Test od nejlepších psychologů Singapuru pomůže odpovědět na tyto a mnoho dalších otázek.

Psychologický test: Zvolená vámi kachna prozradí, jak snadné je vás oklamat

Pokud vás už nebaví být obětním klamání, musíte přehodnotit své známe a přátelé a následně změňte svůj postoj k některým lidem.

Abyste pochopili, kdo vás využívá a kdo získává „body“ na vašich slabostech, vyzkoušejte tento jednoduchý psychologický test.

Podívejte se na tento obrázek 3 kachen.

Který pták se vám líbí nejvíce?

Kachna č. 1

Jsi velmi naivní. Posuzujte ostatní sami, a proto se při výběru přátel často mýlíte.

Zdá se vám, že celý svět se skládá jen z laskavých a soucitných lidí, kteří nejsou schopni nikoho oklamat. „To se děje jen ve filmech,“ uklidňujete se při sledování další turecké série s palácovými převraty.

Vy ale nikdy neprozradíte tajemství někoho jiného, a samozřejmě nebudete manipulovat touto informací, abyste dosáhli osobních cíle.

Přestaňte si myslet na to, že všechno, co vám kolega řekl je čistá pravda. Pochopte, že závist je pro většinu lidí typickým pocitem. A může člověka vest i ke zradě.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Kachna č. 2

Jste velmi opatrný člověk. Máte několik přátel, protože jen někteří si opravdu zaslouží vaši důvěru. Při nákupu potravin v supermarketu pečlivě zkontrolujete účtenku: jestli prodejce náhodou nezapomněl uvést tam vaši slevu.

Ve všem vidíte intriky a skrytý smysl. I když je vše v pořádku a nic vám už nebrání v dosažení toho, co chcete, vaše podvědomí vám vždy řekne, že někde je trik.

Je pro vás těžké dosáhnout úspěchu ve svém osobním životě a setkat se se svou láskou: jste si jisté, že zrada přijde.

Zkuste se uvolnit a dívat se na věci odlišným způsobem. Nehledejte skryté smysly, kde všechno je jednoduché.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Kachna č. 3

Máte dobře vyvinutou intuici a moudrost vám umožňuje předem cítit, s jakými lidmi byste měli naléhavě přestat komunikovat.

Můžete odpustit tomu, kdo udělal něco špatně a dát mu druhou šanci. Ale pokud máte pocit, že chce vás využit, pak bez váhání skončíte s tímto zrádcem jakýkoliv vztahy.

Nesnášíte drby a věříte jen spolehlivým informacím a prověřeným faktům. Nikdy si neděláte iluze a nikdy nedovolíte vaším emocím odolat vaš mozek.

Nikdo kolem vás neriskují lhát, protože vědí, že pokud se podvod odhalí, nemají s vámi žádnou šanci na úspěch. Jste harmonický, sebevědomý člověk, takže snadno ukončíte veškerý kontakt s lidmi, kteří si vás neváží.

PSALI JSME: TEST POZORNOSTI: NA FOTOGRAFII SCHOVANÁ VEVERKA, JEN MÁLOKDO JI DOKÁŽE NAJÍT

PŘÍPOMÍNÁME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: CO JSTE VIDĚLI JAKO PRVNÍ NA OBRÁZKU ODHALÍ, CO VÁM CHYBÍ KE ŠTĚSTÍ

Share