Pár tajil těhotenství a poté se objevil v rodinném domě s novorozencem: Rodina byla ohromená

V dnešní době je těžké něco utajit. Pokud je to nová práce nebo nové auto, je téměř nemožné skrýt to před svými přáteli nebo příbuznými: dnes se zprávy šíří rychlostí blesku.

Jeden havajský pár, Ben a Hannah Hinders, zveřejnil v roce 2016 video s reakcemi členů jejich rodiny na překvapivou zprávu.

Zdroj: apost.com

Páry tyto informace zřídka skrývají po dobu devíti měsíců. Ale to je přesně to, co Ben a Hannah udělali se svým dítětem.

Nějakým zázrakem se dvojici podařilo skrýt těhotenství a dokonce i narození dítěte. Samozřejmě sdíleli tajemství s několika příbuznými, ale rozhodli se, že hlavní zprávy budou tajit a počkají, až se narodí dítě Ivy.

Zdroj: apost.com

Manželé se neviděli s příbuznými na Floridě 10 měsíců a dorazili tam s novorozencem, o kterém podle Made For Mums téměř nikdo nevěděl.

Rodinné setkání se opravdu podařilo!

Zdroj: apost.com

Manželé spolu s děťátkem čekali za dveřmi a byli znepokojení, protože si nebyli jisti, jak rodina na tuto zprávu zareaguje. V tomto případě byla reakce prostě k nezaplacení.

Zdroj: apost.com

Celá rodina měla velkou radost.

Zdroj: apost.com

Tento okamžik je opravdu k nezaplacení, protože si každý člen rodiny uvědomil, že má sestru, neteř, vnučku. Narození nového človíčka je opravdu zázrak.

PSALI JSME: OTEC NEBYL DLOUHO DOMA: REAKCE DVOJČAT NA JEHO NÁVRAT BYLA PRO RODIČE PŘEKVAPENÍM

PŘIPOMÍNÁME: MLADÍ RODIČE SKRYLI, ŽE OČEKÁVALI DVOJČATA : ALE REAKCE PŘÍBUZNÝCH BYLA TAK NEČEKANÁ, ŽE SE OKAMŽITĚ STALA POPULÁRNÍ V SÍTÍCH

Share