Pyšný tatínek Patrik Hezucký se chlubí dovednostmi svého syna: „Oliver má 11 měsíců a umí říct táta, máma, bába, pápá“

Patrik Hezucký neustále těší své followeři fotografií syna na sociální síti Instagram.

Zdroj: extra.cz

Moderátor Evropa 2 je šíleně šťastný, že se mu splnil sen – že stal se otcem. On a jeho žena jsou šíleně hrdí na svého syna, který je 11 měsíců starý.

Patrik se loni oženil, tehdy mu bylo téměř 50 let. A na Štědrý den se stal zázrak, jeho manželka Nikola porodila syna Olivera, o kterém tak dlouho snil.

Nyní, když je jejich synovi téměř rok, pečlivě sledují a obdivují všechny jeho nové dovednosti. Patrika s manželkou potěší každá maličkost z jejich nejmladšího člena rodiny. Mladí rodiče jsou na syna hrdí a netají se tím.

Když bylo synovi jedenáct měsíců, Nikola se pochlubila fotkou s roztomilým klukem a sdílela na své stránce na sociální síti s fanoušky jeho úspěchy.

Zdroj: instagram.com

Malý Oliver, který zatím nemá jediný zub, váží při výšce 77 centimetrů 10 kilogramů. Dítě už začíná chodit a s chutí jí všechno, co rodiče dávají, kromě broskví a čočky. Maminka poznamenala, že je velmi houževnatý a vytrvalý.

Táta se také chlub tím, co všechno jeho dítě umí. „Umí říct táta, máma, ba (badynek), bába, pápá, pá (pálí). Umí paci, paci, pápá a ukázat, jak je veliký. Je to neskutečný pocit vidět růst vlastní milované děťátko. Nic krásnějšího na světě není. Miluju ho. Nekonečně moc,“

Na fotografiích je vidět, jak jsou oba rodiče šťastní. Při pohledu na ně lze říci, že je to nejšťastnější rodina.

Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: MONIKA BABIŠOVÁ PROZRADILA, JAK NYNÍ ŽIJE RODINA PREMIÉRA: SOCIÁLNÍ IZOLACE A CHARITA V TOMTO NELEHKÉM OBDOBÍ

PŘIPOMÍNÁME: „MATKA ŘÍKÁ, ŽE VYPADÁM JAKO FRANCOUZSKÁ HEREČKA“: AGÁTA HANYCHOVÁ SE ROZHODLA PRO ZMĚNU VZHLEDU A JAKÝ SI PŘEJE VÝSLEDEK

Share