„Budu radši sama, než s jen tak někým“: Závěr ženy po roce osamělosti

Když jsem řekla, že jsem si celý rok užívala svou osamělost, mnoho lidí mi nerozumělo. Jen jsem chtěla cítit sebe. Odpověděli jste aspoň jednou upřímně na otázku: „Kdo jsem?“.

Mnozí se skrývají ve vztazích a imaginárních přátelstvích, aby nezůstali sami s realitou. Přestaňte, myslete na to, co cítíte krok za krokem.

Žena na houpačce/zdroj: poradnytsya.info

Ráno jsem šla po opuštěné ulici a nadechla se zápachu zmrzlého asfaltu. Svět se kolem mě jen probouzel a ve mně hořel oheň rozkoše. To ráno jsem pochopila, co je svoboda. Je nemožné být osamělý, pokud jste chytří a věrní sami sobě. Musíte se zastavit, cítit a uvědomit si svou vlastní hodnotu. Co musíte udělat, abyste byli šťastní?

Ukázalo se, že stačí jen nelhat sobě. Je to pro vás dobré ve vztahu nebo je to spíš dlouhodobý zvyk? Jak se cítíte po rozhovoru s někým? Máte rádi svůj vlastní odraz v zrcadle?

Podívejte se na své tělo. Posuďte držení těla. Leží na vás odpor a šedý každodenní život? Mysli na sebe. Čím déle se držíte, mlčíte, utíkáte – tím horší to ve vaší duši je.

Co je potřeba k tomu, abyste konečně zhluboka dýchali?

Pusťte všechny myšlenky, kterých jste se dříve obávali.

žena/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nechte vše, co můžete překonat a rozhodnout se, zbytek zahoďte. Nenechávejte tento proces na zítra. Pokud potřebujete plačte, můžete křičet – hlavní je nechat to jít. Pouze když se přestanete bát být sám se sebou, stanete se svobodným a plnohodnotným člověkem.

Podívejte si do očí. Vidíte v nich štěstí? Přemýšlejte, analyzujte. Jste jediný člověk, kdo přesně zná příčiny vaší bolesti a únavy.

Přestaňte se skrývat ve fiktivní lásce. Víte, když jste opravdu šťastní, otázka, která zní: „Jsem v pořádku?“ vás ani nenapadne.

Naučte se znát svoji cenu. Pamatujte na minulé zkušenosti.

Nenecháte nikoho, aby vás teď urazil, že?

Vyberte si sami. Netolerujte. Být oběti je pohodlný a příjemný. Společnost je soucitná a miluje je. Víte proč? Závidí těm, kteří jsou nezávislí a šťastní bez jejich názoru.

Pamatujte: „Radíš sama než s jen tak někým.“

PSALI JSME: PRVNÍ VĚC, KTEROU NA OBRÁZKU UVIDÍTE, VÁM ODHALÍ, JAKÁ JSTE ŽENA: PSYCHOLOGICKÝ TEST

PŘIPOMÍNÁME: 38 LET ŽENA SKRÝVALA, ŽE TÉMĚŘ NIC NEVIDÍ. BĚHEM TÉTO DOBY VYSTUDOVALA VYSOKOU, PORODILA DĚTI A NAPSALA KNIHU

Share