Moderátorka Renata Czadernová se při přímém přenosu rozplakala: a vysvětlila důvod svých emocí

Moderátorka Televizních novin na TV Nova Renáta Czadernová se rozplakala přímo v přímém přenosu. Byl to velmi upřímný emocionální okamžik. Příběh o utýraném klukovi v ní vzbudil silné emoce a rozplakala se.

Moderátoři pracující v přímém přenosu mohou vždy narazit na nějaké překvapení. Navíc to často mohou být nějaké velmi emocionální momenty.

Zdroj: TV Nova

Přesně takový případ se stal moderátorce TV Nova Renátě Czadernové. Je matkou dvou malých dětí, takže když četla zprávu o úmrtí malého chlapce, nemohla zadržet své emoce.

Zdroj: Instagram Televizní noviny

Stalo se to v Poledních Televizních novinách. Renata Czadernová se do televize vrátila teprve nedávno po mateřské dovolené.

Zdroj: TV Nova

Protože sama je matkou dvou dětí, není divu, že ji takový příběh dojal. Pro matky jsou takové zprávy velmi děsivé, nechtějí si to ani představit.

Zpráva byla o smrti dvouletého chlapce. Soud uznal vinným jeho trýznitele.

Zdroj: Facebook

Když četla tuto zprávu, nedokázala udržet své emoce. Třásl se jí hlas a rozplakala se.

Ale snažila se dát své emoce do klidu a dočíst tuto zprávu. Vždyť je to profesionálka, která v televizi pracuje už řadu let.

Zdroj: D. Kolářová, archiv

„Těsně před vstupem jsem četla zprávu o utýraném dvouletém chlapci. Jako matku mě to velmi dojalo“ řekla pak Renáta Czadernová.

Share