“Rodina odmítá vydat urnu”: Nevyřešené problémy Čestmíra Řandy se svými blízkými

Známy podnikatel a herec Čestmír Řanda i po své smrti má problém se svou rodinou. Přítelkyně Čestmíra se rozhodla zorganizovat zádušní mši pro všechny přátele a známe, ale bývalá manželka herce a jeho syn nechtěli ji vydat urnu.

.

Potvrdil to Řandoví kamarád Jan Bauer: “Na místě nebyla jeho urna s popelem. Rodina ji odmítla vydat. Jeho bývala manželka, a jeho syn si toho vůbec nepřáli”.

.

“Narodil ses jako voják, který miloval svobodu. Vždycky sis stál se svým, a mnozí nechápali proč. A přestože jsi byl v duši voják, miloval jsi krásu”, – prohlásil exmoderátor TV Nova Slávek Boura. Celá ceremonie probíhala v kostele sv. Ignáce na Karlovém náměstí v Praze.

.

“Rozhodl jsem si vzít sako, které se ti vždy líbilo. Jsi mi vždy říkal, že vypadám v něm, jako americký zpěvák Johny Cash. Můžeš mi dovolit, abych si s tebou naposledy připil tvou oblíbenou černou limonádu”, – ukončil Boura a vytáhl dvě malé skleničky a lahev od Kofoly.

.

“Nemůžu uvěřit, že jsi odešel takhle blbě. Tři hodiny před tím, jsme si psali na Facebooku. Uvědomila jsem si, jakým život muže být pomíjivým”, – řekla jedna z přítomných Anifa Vyskočilová. Také rozloučit se s kamarádem přišel moderátor Libor Baselides.

.

Čestmír mladší zemřel od infarktu 11.května. Doma ho našla jeho přítelkyně Míša Kryčfalušij. Syn známého herce Čestmíra Řandy zemřel stejně, jako jeho otec, který podlehl infarktu v 62 letech.

.

Bývalou manželkou Čestmíra mladšího je 52 letá herečka Regina Řandová, s kterou má syna Čestmír.

Share