“Rodina to neví, opravdu mi to teďka hodně zkomplikovalo život“: Vojta Kotek prozradil, o co přišel

O své nedávné nehodě na motorce herec Vojta Kotek (32) nechce do médií mluvit. V prvním vzkazu z nemocnice prozradil, že zranění mu pořádně zkomplikovalo život kvůli natáčení. Nyní vyšlo najevo, že herec dokonce i přijde o roli.

Zdroj: blesk.cz

Kotek se ještě před nedávnem těšil, že začne natáčet nový projekt, ale v úterý se totiž herec a režisér vyboural na svém motocyklu Harley u obce Stádlec na Táborsku.

Zdroj: blesk.cz

Nejprve Vojta ležel na JIP traumatologického oddělení, pak byl přemístěn na standardní pokoj úrazové chirurgie.

 „Já se to snažím řešit jako od té chvíle, co tady ležím. Protože mám ještě nějaký projekt, který mám začít točit. Rodina to neví, opravdu mi to teďka hodně zkomplikovalo život,“ vysvětloval herec, jak mu se narušili plány.

Zdroj: blesk.cz

Neprozradil sice, jakou roli měl natáčet, ovšem jeden z slovenských webů odhalil, že se jednalo o nový film Známí neznámí, jehož producentkou je herečka Petra Polnišová (44).

„Nesmírně nás mrzí, co se Vojtovi stalo. My sice přijdeme o skvělého herce, ale důležité je, že je v pořádku, a oddychli jsme si, že jeho nehoda nebude mít žádné trvalé následky,“ uvedla Petra.

Zdroj: blesk.cz

Také přiznala, že natáčení musí pokračovat i bez Kotka, a tak bude pravděpodobně přeobsazen na jednu z hlavních rolí tak někdo jiný. „Teď se hlavně potřebuje dát do kupy a my musíme jít dál. Určitě nám bude chybět, byla s ním velká zábava a je to velmi milý člověk. Zdraví je však na prvním místě,“ dodala producentka. Zatím není jisté kdo ale nakonec nahradí Vojtu ve filmě.

Share