Psychologický test: vybraný stromeček odhalí, co o vás řekne vaše podvědomí

Test, který vám pomůže odhalit váš podvědomý postoj k životu.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Praktičtí psychologové prokázali, že když si člověk vybere obrázek v prvních sekundách, pak se v tu chvíli objeví hlavní rysy osobnosti. Tento test vám řekne něco více o vaší podstatě a vnitřním podvědomí.

Vyberte si nejkrásnější stromeček podle vašeho názoru a řekne vám to o vašem podvědomém postoji k životu.

První stromeček

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Jste osobou pocitů a emocí, ale máte neustále kontrolu. Zdá se vám, že projev vašeho pravého já vám může ublížit a lze to považovat za slabost. Od dětství jste se naučili myslet hlavou a skrývat v sobě to, co si opravdu myslíte. Je pro vás obtížné sblížit se s lidmi a nechat je vejít do své duše. Můžete věřit pouze nejbližším lidem, a proto máte pouze několik skutečných přátel. To vám ale nebrání zůstat laskavou a sympatickou osobou.

Druhý stromeček

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Jste velmi energický a temperamentní člověk. Nikdy neztratíte odvahu a budete žít naplno. Je to s vámi veselé a zábavné. Víte, jak rozveselit a nakazit svou optimistickou vírou v budoucnost. Máte mnoho přátel, protože lidé vás považují za silného člověka a přitahují se k vám sami. Není vám známa osamělost a deprese. Pokud vás někdo požádá o pomoc, nikdy to neodmítnete a uděláte to naprosto jednostranně.

Třetí stromeček

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Jste workoholik. Můžete neúnavně pracovat, pokud víte, že vás čeká zasloužená odměna. Můžete zůstat vzhůru v noci a zapomenout, že máte rodinu. Jste dobrým odborníkem ve svém profesionálním oboru, oceňuje vás vaše vedení a respektují vás vaši kolegové. Nepodléháte obtížím a jste schopni dosáhnout svých cílů za nejnižší cenu. Jste urozeným vůdcem a jste připraveni převzít odpovědnost za své činy.

PSALI JSME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: VYBRANÝ VÁMI KOZEL ODHALÍ, CO DOKÁŽETE UDĚLAT, ABYSTE DOSÁHLI CÍLE

PŘIPOMÍNÁME: PSYCHOLOGICKÝ TEST PRO ŽENY: PRVNÍ VĚC, KTEROU UVIDÍTE NA TOMTO OBRÁZKU, VÁM ŘEKNE, CO SKRÝVÁ VAŠE PODVĚDOMÍ

Share