Dívka, která zachránila smutného a nemocného psa z útulku, ukázala jeho novou fotografii, ale uživatelé nevěřili, že na obrázcích jsou stejná zvířata

V mnoha útulcích žijí zvířata někdy hůř než na ulici. A mají velké štěstí, pokud je někdo připraven je vyzvednout.

Zdroj: poradnytsya.info

Dívka pod přezdívkou Hellocattty na populárním sociálním fóru „Reddit“ sdílela příběh svého nového mazlíčka.

Uživatelka žila v Chicagu a jednou uviděla čivavu v místním útulku. Pes v té době měl již 10 let a nevypadal moc dobře. Pes měl velké problémy s srsti, klouby a štítnou žlázou. A co je nejdůležitější – jeho smutný pronikavý pohled. Dívka mu nemohla odolat a vzala psa z útulku.

Zdroj: poradnytsya.info

Americká žena nebyla lakomá s penězi na nákup léků na léčbu psa a pečovala se o něj. Každý den byl pes stále lepší a lepší a v nejbližší době pořídila novou fotografii svého mazlíčka a připojila ji ke svému příspěvku.

Zdroj: poradnytsya.info

Podle dívky pes hodně přibral, a to vše proto, že nyní jí kvalitní jídlo. Kromě toho nikdy není osamělý, i když majitelka není poblíž – není to poprvé, co si dívka bere zvíře z útulku a už má doma malinký zoo.

Ostatní uživatelé chválili dívku za její laskavost, i když někteří začali pochybovat, že tyto dva obrázky ukazují stejnou čivavu – pes se hodně změnil. Taková transformace však není překvapující, pokud má mazlíček štěstí, že má milující a starostlivou majitelku.

PSALI JSME: HUBENÝ PES LEŽEL U POPELNIC, NEMOHL SE ANI HÝBAT: VŠAK TOHOTO PEJSKA ZACHRÁNILI A TEĎ JE K NEPOZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: LIDÉ ZACHRÁNILI PSA, KTERÝ STÁL NA ZADNÍCH TLAPKACH VE VODĚ: SÍLY HO ZAČALY OPOUŠTĚT, ALE PES SE SNAŽIL PLAVAT

Share