17letý mladík a 31letá žena porodili společné dítě: již 7 měsíců po začátku vztahu oznámili, že čekají dítě a chlap sám byl porodním asistentem své milované

V Británii 31letá žena, která porodila dítě od svého 17letého milence, trvá na tom, že jsou obyčejnou rodinou a žádá, aby do jejich vztahů nezasahovaly.


Zdroj: lyubopytno.fun

Žena ujišťuje, že chlap je dokonce šťastný, že se stal otcem. Jack a Catherine se setkali na internetu a teenager moc neuvažoval o tom, že žena byla téměř dvakrát starší než on. Navíc se dokonce byl porodním asistentem své přítelkýně!

Jack nedávno promluvil o tom, jaká radost je být otcem. Románek mezi milenci se rychle točil, Jackovi bylo tehdy jen 16 let, již 7 měsíců po začátku vztahu oznámili, že čekají dítě. Nyní jsou rodiče chtějí prokázat, že v jejich vztahu není nic zvláštního nebo špatného. Katherine už má děti – 13letá a 5letá dívky.


Zdroj: lyubopytno.fun

Všichni nyní spolu žijí jako jedna velká rodina. A Jack dokonce vypadl ze školy, aby byl se svou milovanou po celou dobu. Katherine tvrdí, že její milovaný spolu dobře komunikuje i s její starší dcerou, která není o moc mladší než její „otec“.

Katherine svěřila, že začala pociťovat bolest a pár jel do nemocnice Royal Sunderland Hospital. Ale tam je lékaři ujistili, že je předčasné se znepokojovat.


Zdroj: lyubopytno.fun

“V následujících dnech jsem pokračovala jezdit do nemocnice. Šla jsem pětkrát a pokaždé jsem byla poslána domů, protože říkali, že ještě nejsem připravena porodit. Ale cítila jsem, že dítě je na cestě, už jsem porodila dvě děti, takže jsem samozřejmě věděla, jaké to je!“ uvedla žena.

Po páté navštěvě nemocnici šli Catherine a Jack do postele a začali ženě porodní bolesti.


Zdroj: lyubopytno.fun

“Křičela jsem bolestí, když Jack zavolal do nemocnice, a začali mu říkat, co dělat, aby mi pomohl porodit, a to hned po telefonu. Jack se strašně bál, ale nakonec se mu povedlo dobře. Porod proběhl v ložnici. Podařilo se mi sundat si pyžamo a už viděl hlavičku dítěte,“ vzpomina Catherine.

Dítě vypadalo znepokojivě modře, jako by nemělo dostatek kyslíku. Jack zabalil dítě do ručníku a začal si třít miminku tělo. Po několika minutách zčervenal a začal plakat, což byla úleva pro mladé rodiče.

“Plakala jsem od dojetí. Jack byl tak fantastický. I když mu je nyní jen 18 let, provedl skvělou práci. Někteří muži omdlévají, když jsou v nemocničním pokoji, aniž by cokoli dělali! Jack je na svůj věk opravdu dospělý.

I přes věkový rozdíl jsme odvedli skvělou práci. Jakmile se dostal z šoku, stál pyšný na to, že je otcem. Zatímco ostatní kluci jeho věku potloukají s kamarády a pijí, Jack je tady se mnou a je skvělým otcem naší malé Jane. Jak Jane bude starší, řekneme jí, jak ji jeho otec přivedl na tento svět,“ svěřila Catherine.

Zdroj: lyubopytno.fun

Katherine přiznala, že měla pochybnosti o setkání s Jackem, který je od ní o 14 let mladší. Jackova maminka Angela, která je osmi lety její starší Catherine, byla „šokována“, když dozvěděla o jejich vztahu.

Catherine ale vůbec necítí, že by mezi ní a Jackem byla věkový rozdíl. Jack dostal práci v autoservisu, stará se o svou rodinu.

“Moje těhotenství proběhlo hladce a Jack byl opravdu ohromen, když viděl 20týdenní ultrazvuk. Byl tak vzrušený, že se nemohl dočkat, až se dítě narodí. Neváhá s výměnou plenky a je skvělý v krmení z láhve. Celá naše rodina a přátelé byli ohromeni tím, co Jack dělá pro mě a dítě. Stále tomu nemohu uvěřit. Když se na něj podívám, jen obdivuji, co udělal,“ řelka z usmělem žena.

“Byl to skutečný šok, když se Catherine začala rodit v ložnici. Všechno to bylo docela neskutečné. Ale jsem hrdý na to, co jsem udělal,“ přiznal se Jack.

Nyní je dcerka Kathry a Jacka 9 měsíců stará, vyrůstá jako zdravé dítě.

Share