Obavy zpěvačky Moniky Absolonové: Matouš Horna zažil první školní den v nemocnici

43letá zpěvačka Monika Absolonová je dvojnásobnou maminkou. Její mladší syn Matyáš byl v nemocnici, a v první školní den měl těžkou operaci.

Malý kluk doma zakopl o gauč a zlomil si ručičku. Kvůli tomu Monika musela s nim jet do nemocnici, kde mu lékaři udělali operaci.

Zdroj: instagram.com

“Nevím, jak jste začali nový školní rok. Doufám, že moc dobře, protože můj syn je v nemocnici. Spadl doma přes sedačku a zlomil ruku. Čekáme na operaci a věříme lékařům, že všechno dobře dopadne,” napsala na svém Instagramovém profilu Absolonová.

Lékaři tou operaci už udělali, a kvůli nim malý Matouš je už doma. Operace proběhla dobře, a kluk se cítí moc pěkně.

Zdroj: idnes.cz

Fanoušky Moniky její syna moc podporovali, a přáli mu, aby se rychleji uzdravil. “Moc děkuji za podporu a krásné zprávy. Také moc děkuji lékařům, kteří udělali úžasnou práci. Věřím, že dál všechno bude v pořádku,” řekla Absolonová.

Momentálně je syn Moniky doma, a všechno je v pořádku, ale zpěvačka má další obavy kvůli svému synu. Moc přeje, aby Matouši ta ruka rychle srostla.

Zdroj: super.cz

“Za chvilku jsme půjdeme domů a tam začne naplno hrát s bratrem. Kvůli tomu se bojím, aby se znovu nevrátil do nemocnici,” napsala Monika na Instagramu.

Zdroj: ahaonline.cz

Share