Andrej Babiš se pobavil: Premiér spolu s prezidentem Milošem Zemanem zazpívali známou píseň ve videu

Mnoho Čechů rozhodně pobavilo video na sociálních sítích, kde předseda vlády Andrej Babiš spolu s prezidentem Milošem Zemanem údajně zpívají jednu píseň. Tato píseň je poměrně známá a toto video velmi rozesmálo i samého premiéra. Předseda vlády toto video zveřejnil na svém Facebooku.

V roce 1979 svět poprvé uslyšel píseň skupiny The Buggles s názvem Video Killed The Radio Star. Touto písní se inspiroval neznámý autor videa s českými politiky.

Zdroj: Facebook

Autor vytvořil video, kde údajně předseda vlády Andrej Babiš a prezident Miloš Zeman duetem zpívají tuto píseň. Premiér zůstal po zhlédnutí velmi spokojený. Klip se ukázal jako dost zábavný.

Zdroj: Archiv Andreje Babiše

„Tohle mi přišlo SMSkou. Autora neznám, ale gratuluju mu, výborně jsem se pobavil,“ napsal Andrej Babiš na svém Facebooku.

Zdroj: Blesk / Karel Kopáč

Toto video se líbilo velmi mnoha Čechům, že za 1 noc ho sdílely tisíce lidí. Byl mezi nimi i prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.

Zdroj: iROZHLAS.cz / Michaela Danelová

Určitě tam byli i ti, kterým se to nelíbilo. Někteří občané si ale všimli velmi zajímavého faktu, alespoň na to upozornili. Nyní jsou ještě lidé, kteří posílají videa prostřednictvím SMS zprávy.

Share