Středeční večer obsadila nová reality show Svatba na první pohled: Zda za 30 dní první pár se dokáže pořádně poznat

Nový pořad vzbudil mezi televizními diváky velký zájem. Celá záhada spočívá v tom, že budoucí manžele se neznají, ale vybírají je pro sebe odborníci.

Zdroj: novaplus.nova.cz

Na konci 1.série programu populárního celosvětového show „Svatba na prvním pohled“ pár se svěřil svůj osud odborníkům a plně souhlasili s jejich výběrem. Pár čeká na líbánky a zkoušení pocitů.

Programová psycholožka Katarína Szabados se domnívá, že lidé potřebují více důvěřovat pocitům, které mezi partnery vznikají. Moderní lidé nyní čekají na ideálního člověka, na ideální okamžik, ale to není správný způsob založení rodiny.

Zdroj: youtube.com

Zde jsou další názory odborníků po „sňatku“ Františka (36) a Natálie (23)

Skoro každému je známo co je to láska – začíná to bouří vášně, a zdá se že ten člověk je rozhodně ten pravý, postupem času ale se často divíme, do jakého vztahu jsme vstoupili. Nová reality show se to snaží obejít, a vlastně i ušetřit si čas lidi.

Zdroj: youtube.com

Svůj názor na všemi známí a žádané pocit , který my nazývají láska, vyjádřila odbornice na DNA Yaroslav Babkova. Ona říká, že láska je složitější než se může zdát na první pohled. A ta práva láska přichází až po odeznění počátečního výbuchu hormonu. Láska již není jen biologickou interakcí, ale také vzájemným respektem, tolerancí a sdílenými zkušenostmi.

Zdroj: pinterest.com

„Pokud partner prošel testem zraku, čichu i chuti, což znamená, že se mi líbí, voní mi i chutná, a funguje nám intimní život, přijde na řadu další fáze, a tou je zplození potomka. Páry, které jsou biologicky kompatibilní, by měli mít schopnost se reprodukovat. Cílem živých bytostí je předat své geny dál,“ dodala Babková.

Zdroj: pinterest.com

A třetí odborník, individuální a manželský psychoterapeut Tomáš Novák, věří, že po narození potomků je nutné hledat kompromisy. Podle pána Nováka, je to jakási nutnost, pokud s člověkem chceme vybudovat vztah. Ale také velmi záleží na tom, v jaké oblasti.

Zdroj: pamfleti.net

Pokud jde o klíčové hodnoty každého z nás, pak v nich člověk rozhodně nebude muset dělat kompromisy. Někdy je ale vhodné ho udělat, například ve věci trávení volného času. Pokud to vaší milovanou osobu potěší, tak jdete do toho.

Zdroj: pinterest.com

Share