„Světový týden kojení. Kojím ráda, kojím furt“: Kristýna Leichtová zveřejnila další vzrušující fotografií a vyprovokovala debatu

Kristýna Leichtová (34) je dvojnásobná maminka, která považována za bořičku různých tabu a mýtů spojených s mateřstvím.

Zdroj: instagram.com

Před měsícem Leichtová zveřejnila fotografií z domácího porodu, kterému přihlížela i její dvouletá dcera Dorotka. Fotografie ale vyprovokovala ostrou debatu mezi sledující.

Zdroj: instagram.com

Když před měsícem domácím porodem rozpoltila společnost na dva tábory a ta odmítavá část se do herečky opřela, nenechala se jejich leckdy hanlivými komentáři rozhodit a dále tento alternativní způsob porodu propagovala.

Zdroj: instagram.com

Kojení je podobně ožehavé téma a čerstvé maminky jsou za kojení na veřejnosti, i když dokonce na svých profilech na sociálních sítích jsou často kritizované. První srpnový týden se tuto zcela přirozenou věc snaží normalizovat a Leichtová na instagramu zveřejnila dvě vzrušující fotografie.

Zdroj: instagram.com

„Světový týden kojení! Kojím ráda, kojím furt!“ připsala herečka k černobílému zrnitému snímku.

Druhou, kvalitnější a zaostřenější fotografii pak vložila do instastories. Odhalený prs nerozmazala, ani se ho nesnažila zakrýt oblíbenou nálepkou cenzury.

Zdroj: instagram.com

Není to poprvé, co se Leichtová do Světového týdne kojení zapojila: před rokem si u podobné fotografie posteskla, že se Dorotka už nechce přisát.

„Za sebe musím říct, že přestat kojit byl pro mě daleko větší psychickej zásah než celý těhotenství a šestinedělí dohromady! Ale co nadělám, miminko si samo řekne, co je pro něj nejlepší. Slzy jako hrachy se mi koulí po tváři ještě teď. Bylo to tak krásný a krátký období“ připsala Kristýna Leichtová.

Psali jsme: Proč Meg Ryan vypadá starší než Sandra Bullock

Share