Syn nepozval svou matku na svatbu a nezvedal jí telefon: co měla matka udělat

Řekněte mi, prosím, co měla matka udělat, aby nebyla pozvána na svatbu svého syna?

Zdroj: tintelekt.com

Sama vychovala dvě děti, dala jim dobré vzdělání, pomohla jim postavit se na nohy, poskytla bydlení, vyměnila svůj byt a prodala byt své babičky, ale nebyla pozvána na svatbu.

Přitom otec, který opustil manželku se dvěma malými dětmi, když jeho synu ještě nebyl rok a jeho dceře bylo tři, na svatbě má hlavní roli. Neplatil výživné, dokud nezasáhl soud, nenavštěvoval děti, když byli školáci, nikdy jim nekupoval ponožky ani nejlevnější bonbóny, ale je na svatbě.

Děti svého otce neviděly mnoho let. Cestoval po zemi jako stavitel nebo rybář. Bylo jim přes 20, když se jejich otec vrátil do svého rodného města. Nikdy těmto dětem finančně nepomohl.

Ale na svatbě svého syna byl se svou 5. nebo 7. manželkou, stejně jako se všemi dětmi z následujících manželství. Ale matka nebyla. Na svatbě nebyla ani starší sestra. Sestra tam nešla, protože podporovala svou matkou.

Co mohl otec říct svému synovi, že ten nepozval matku na svatbu?

Nebo možná tato budoucí snacha nechtěla vidět svoji tchyni na svatbě? Syn nabídl matce pomoct se svatbou, protože je to muž a musí se stará o všechno. Ale nepočítal s tím, že před svatbou koupí auto.

Proto nabídl své matce, aby buď zaplatila sváteční stůl, nebo koupila oblečení nevěsty. Částka pro obě varianty byla přibližně stejná. Matka souhlasila, že zaplatí za stůl, ale pouze za své hosty.

Bylo to jen 15 lidí spolu s ženichem…Nejbližší lide… Otec může zaplatit za svoji stranu (12 osob). Nevěsta může zaplatit za své hosty, pokud zve ne méně než sto.

Zdroj: youtube.com

Od té doby přestal syn chodit k své matce a nezvedal jí telefon.

Minulý víkend byla svatba mého syna. Všichni se bavili a tančili a jen matka, dívající se z okna ze 7. patra, plakala…

Share