Všímavá žena uviděla u silnice termální tašku a okamžitě zastavila auto: Někdo nechal devět roztomilých štěňat

Byl horký den a žena z Texasu řídila své auto, když u silnice najednou uviděla modrobílou termální tašku. Vypadala to skoro jako nová, a tak se žena zastavila a rozhodla se si ji vzít pro sebe – a když ji otevřela, překvapilo ji, že uvnitř našla devět štěňat.

Zdroj: youtube.com

Ukázalo se, že štěňata byla pokrytá svými vlastními výkaly. V tašce nebylo vůbec žádné větrání a pokud by nebyla nalezena, zvířata by se brzy udusila.

Žena zavolala službě pro zvířata. Organizace kontaktovala Kerrie McCrearyovou, členku místní organizace veterinárních lékařů Vet Ranch, která pomáhá toulavým zvířatům, a ona s pomocí souhlasila.

Zdroj: youtube.com

Kerrie McCrearyová šla na místo činu, aby vyzvedla štěňata. V rozhovoru pro The Dodo McCreary uvádí, že štěňata byla s největší pravděpodobností vyhozena velmi krátce předtím, než byla nalezena, jinak by zemřela kvůli nedostatku kyslíku.

Zdroj: youtube.com

Žena říká, že všech devět štěňat nyní vypadá šťastně a cítí se skvěle. Štěňata jsou stále v útulku Hunt County Pets Alive, i když se organizaci již podařilo najít nové rodiny pro všech devět.

Zdroj: youtube.com

Po několika očkováních a nezbytné veterinární péči se štěňata vrátí domů ke svým milujícím majitelům.

Share