Syn nevěděl, jaký dárek udělat své matce: ale na poslední chvíli náhodou koupil to, co z ní udělalo milionářku

Syn nevěděl, jaký dárek udělat své matce, ale na poslední chvíli náhodou koupil to, co z ní udělalo milionářku.

Zdroj:youtube.com

Ten chlap nevěděl, co má koupit matce k výročí svatby, a ze zoufalství jí koupil loterii. Dárek se stál nejlepším v životě ženy: její syn z ní udělal milionářku a stále tomu nemůže uvěřit.

Obyvatel Virginie se připravoval na důležitou rodinnou oslavu, výročí svatby svých rodičů. Syn však měl problém, nevěděl jaký dárek koupit pro matku.

Zoufalství chlapa očividně v určitý okamžik dosáhlo svého vrcholu, a tak se rozhodl koupit jí loterii. Matka, která se jmenuje Charrondaros Good-Burroughs, reagovala na takové překvapení humorem a neurazila se.

Zdroj:www.theboneonline.com

Po skončení rodinné oslavy si maminka uschovala lístek a rozhodla se z něj odstranit ochranný proužek, aby zjistila výši výhry. Když uviděla číslo, nemohla uvěřit svým očím.

Byl tam milion dolarů! Nemohla jsem tomu uvěřit.

Následujícího dne šťastná žena šla změnit lístek na peníze.

Charrondaros měla několik možností: buď obdržet celý milion dolarů (23 milionů korun) v ročních platbách po dobu 30 let, nebo okamžitě dostat 601 tisíc dolarů (14 milionů rublů).

Zdroj:www.theboneonline.com

Když si Američanka zamyslela, vybrala si druhou možnost.

Žena novinářům přiznala, že je to pro ni již obrovské množství. Stále neví, co s penězi bude dělat, ale doufá, že je bude moci utratit chytře. Pokud jde o syna, který udělal osudový dar, odmítl komunikovat s novináři.

Jackpot však lidem občas může přinest neštěstí. Angličanka vyhrála v loterii dva miliony liber, ale místo lístku do pohodlného života dostala stres a zklamání a nyní radí ostatním, aby se takovým darům osudu vyhýbali.

Další člověk vyhrál 4 miliony dolarů a věří, že peníze jsou kořenem všeho zla. Jackpot už vyčerpal jeho duši, i přestože, že peníze ještě ani nedostal.

Share