Pes zachránil 2letého chlapce, kterému nikdo nemohl pomoct

Děti by neměly být zanechány bez dozoru v blízkosti vody. Stačí se otočit a dítě může být ve vodě. Je dobré, když je někdo poblíž, ale pokud ne.… ale tento chlapec má štěstí. Zřejmě má strážného anděla jménem Leila. Tento pes projevil odvahu a provedl hrdinský čin.

Zdroj: lyubopytno.fun

Kdyby nebylo psa, pak by rodiče museli syna oplakávat. Pes skočil do rybníka a začal dítě vytahovat na břeh. Pouze jeho výška a váha mu nedovolily dokončit tak obtížný úkol, a proto musel běžet volat o pomoc od rodičů. Naštěstí veškeré úsilí psa nebylo marné.

Zdroj: lyubopytno.fun

Pravděpodobně je to noční můra každého rodiče, když se dítěti stane něco strašného a nenapravitelného. Podobná věc se mohla stát i v naší historii. Manželský pár z Austrálie se 2letým synem Alexandrem a psem Leilou šel navštívit přátele. Malý chlapec si hrál poblíž rybníka a pak … pes si všiml, že chlapec plave obličejem dolů!

Než věrný pes dorazil, Alexander už umíral. Zatímco chlapec byl v bezvědomí, pes se ho pokusil odtáhnout na břeh, ale neuspěl. Pak Leila začala zoufale štěkat, aby upoutala pozornost hlavy rodiny.

Zdroj: lyubopytno.fun

Když se otec přiběhl, synův puls byl sotva slyšitelný. Po dobu 27 dlouhých, strašných minut dostalo dítě umělé dýchání a stlačení hrudníku, aby se dočkat příjezdu lékařů.

Zdroj: lyubopytno.fun

Předpovědi však byly zklamáním. Lékaři řekli Davidovi a jeho manželce, aby se připravili na to nejhorší: smrt dítěte nebo zdravotní postižení v důsledku vážného poškození mozkových buněk.

Sám otec přiznal: „Bylo to něco, co bych raději nikdy neviděl. Uvnitř byla děsivá směs hrůzy, smutku a neschopnosti uvěřit tomu, co se stalo. Nedokážu vám popsat všechno, co se stalo a co jsem cítil.“

Zdroj: lyubopytno.fun

„Zdálo se mi, že to není moje dítě. Realita přišla, když se na obloze objevil vrtulník, dorazila policie a sanitka. A na pozadí toho všeho, můj synu. Bezvědomí… “ – matka chlapce, Lisa, komentovala její vzpomínky.

Zdroj: lyubopytno.fun

Po 48 hodinách v kómatu chlapec nabyl vědomí. Lékaři řekli, že to byl zázrak!

David sotva zadržel slzy a řekl: „Kdyby nebylo Leily a mých dvou přátel, pak bychom neměli ani tuto slabou naději.“

Zdroj: lyubopytno.fun

Zde je takový příběh, ve kterém psí oddané srdce pomohlo rodičům zažit to nejhorší!

Share