Tato dívka vyhrála milion, když jí bylo 18: od té doby uplynulo 7 let a teď je k nepoznání

Život dívky i její vzhled se změnily k nepoznání.

V roce 2013 se Jane Park stala šťastným výhercem loterie EuroMillions loterie, která se koná ve Velké Británii. V té době dívce ještě nebylo ani 18 let, ale první zakoupený loterijní lístek jí přinesl nebývalé štěstí. A jak vypadá šťastná Jane dnes, jaký je její život?

Jane Park měla štěstí, že byla nejmladší vítězkou, která získala nebývalé peníze, až milion liber. A vítězství se hodně změnilo její život. Dívka měla všechno a byla šťastná, že může utratit peníze jen na sebe a na všechny druhy zábavy.

Park nedávno zveřejnila fotografii na Facebooku a oslavila už sedmé výročí její výhry. Před sedmi lety vypadala dívka docela typicky, jako každá dívka v jejím věku. Jane byla docela atraktivní a roztomilá. Na fotografii drží obrovský šek a upřímně se usmívá.

V roce 2013 dívka, inspirovaná svým neuvěřitelným štěstím, informovala své sledující o výhře a příspěvek podepsala: „Dozvěděla jsem se šokující zprávu. Pravděpodobně tomu neuvěříte, takže hledejte informace v čerstvých novinách.

Nyní Jane nemůže uvěřit, že od vítězství uběhlo tolik času. Svou sedm let starou fotografii okomentovala takto: „Ježíše, od té doby opravdu uplynulo sedm let. Nemůžu tomu uvěřit!“

Jane se od toho osudného dne hodně změnila. Park opustila práci a rozhodla se užít si štěstí. Dívka pravidelně odpočívala v nejdražších a nejluxusnějších hotelech a utrácela peníze za oblečení, šperky a kosmetiku. A změnila svůj vzhled: provedla zvětšení prsou a korekci rtů.

Ale v televizních pořadech, kterých se Park účastnila, opakovaně uváděla, že zisk získaný v tak mladém věku jí nepřinesl štěstí, ale naopak zničil život. Stále nepotkala hodného muže. Při hledání své lásky Jane dokonce oznámila, že chce najít muže na celý život. Asi 1000 lidí odpovědělo na inzerát, ale žádný z nich se Park nelíbil.

Vítězka loterie aktuálně si to užívá na Ibize, kam odletěla poté, co tam byla zrušena karanténní omezení. V letovisku ji doprovází přítel a manžela Jane do dnes nemá.

Share