Tato dívka porodila způsobem, který nezrodila žádná jiná žena: jde o skutečný zázrak

Dnes vám povíme o skutečných zázrakách, ke kterým došlo v páru Malin a Klass z Gothenburgu. Mají opravdu štěstí!

Zdroj: poshepky.com

Pár byl dlouho ženatý, milují se navzájem, ale byla tu jedna malá nuance: nemohli mít děti. Tato podmínka způsobila ve vztahu skutečné nepohodlí. To ve většině vztahuje Malin, která měla vrozenou anomálii: narodila se bez dělohy.

Zdroj: poshepky.com

Lékaři jim nabídli jedinou možnost: náhradní mateřství. Muž a žena se na to nemohli odvážit, ale během této doby medicína se pokračovala rozvíjet a žena měla šanci porodit sama.

Zdroj: poshepky.com

„Je to opravdu něco nového v medicíně, ale jen málo lidí o tom mluví,“ říká profesor.

Na univerzitě v Göteborg byl proveden experiment, pro který bylo vybráno 9 žen bez dělohy. Důvody nepřítomnosti orgánu v každém z nich byly různé: buď vrozená patologie, nebo odstranění v důsledku rakoviny.

Zdroj: poshepky.com

Specialisté tedy transplantovali Malininu dělohu od jejíž 60leté příbuzné. Tato žena už měla dvě děti, a tak okamžitě souhlasila s pomocí.

Zdroj: poshepky.com

Operace byla úspěšná, lékaři však stále pochybovali o tom, zda pomůže to ženě otěhotnět. Ale o rok později se stal skutečný zázrak: Malin otěhotněla. A později se narodilo zdravé dítě. Lékaři však neriskovali a provedli císařský řez.

Zdroj: poshepky.com

Dítě dostalo jméno Vincent. Máma a i miminko se cítí dobře. Pár je nesmírně šťastný, protože už ztratil naději, že si dítě dokážou udělat sami.

Zdroj: poshepky.com

Lékařství opravdu nestojí na stejnem místě a každý rok ukazuje nové úspěchy.

Share