Jeden muž bloudil smetištěm, když najednou narazil na opuštěného a nemocného psa: Nedalo se váhat a chudáka naléhavě potřebovali převézt k veterináři a ošetřit

Pes byl nemocný a nechtěl ani chodit, ale ten chlap ho nemohl nechat tak – ještě trochu a pes mohl zemřít.

Tento dojemný příběh vypráví americká organizace záchrany zvířat Hope For Paws. Mají své vlastní oficiální webové stránky, kde sdílejí veškeré příběhy z jejich práce.

A jednoho dne jeden muž z této skupiny bloudil smetištěm, když najednou narazil na opuštěného psa. Byl zjevně nemocný. Muž ale nenechal psa jen tak umřít a vzal si ho s sebou.

Všechno se to stalo v Los Angeles. Je to velmi velké město s velkým množstvím znečištěných míst, skládek a nepříznivého okolí. Pes, který bude žít v takových podmínkách, může snadno zachytit jakoukoli nemoc. A proto našli ho ve velmi špatném stavu.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Nedalo se váhat – chudáka naléhavě potřebovali převézt k veterináři a ošetřit. Pes však na tuto osobu ještě nebyl zvyklý a nechtěl nikam jít. Ten chlap ale věděl, jak zacházet se zvířaty, a snažil se získat důvěru psa pomocí krmení.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Odnesli psa k lékařům a okamžitě se o něj začali starat.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Ale osud tohoto psa mohl být úplně jiný. Měl však štěstí a našel ho velmi laskavý člověk, který se o něj určitě postará. Psu dali jméno Miley a on stal velmi aktivním a přátelským mazlíčkem.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Podívejte se, jak je šťastný.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Díky chlapovi dnes existuje ještě jeden šťastný mazlíček.

Share