„Který z těchto lvů se vám líbí nejvíc“: Volba odhalí, jakého muže v životě potřebujete

Smůla ve vztazích s opačným pohlavím? Nejste si jisti, který muž je pro vás ten pravý? Pak je tento psychologický test speciálně navržen pro vás!

Test je založen na obrázcích s různými obrázky lvů. Intuitivním výběrem svého lva, ke kterému leží vaše srdce, se rozhodnete ve prospěch muže s určitým souborem kvalit, díky nimž si můžete pohodlně navzájem rozumět a být šťastní.

Podívejte se na těchto 6 obrázků a vyberte si lva, se kterým chcete být poblíž

Zdroj: e-w-e.ru

Který z těchto obrázků podle vás skrývá vašeho ideálního životního partnera? S kým se budete cítit sebejistě, klidně, pohodlně jako za kamennou zdí? Jste připraveni zjistit, jakého muže v životě potřebujete?

Lev №1

„Okouzlující“

Vedle sebe chcete vidět jasného, ​​šokujícího a stylového partnera, se kterým si užijete spoustu legrace, protože už jste z tohoto šedého každodenního života a nepřetržité rutiny dost unavení. S ním chcete zapomenout na všechno a prostě si odpočinout a užívat si života.

Hledáte nové emoce. A právě takový muž vám je může dát. Naplní váš život jasnými barvami, pozitivními emocemi a zkušenostmi, odvede vás od problémů a zaujme svou přítomností. Přinutí vás věřit, že krása zachrání svět!

Lev №2

„Moudrý“

Na člověku si nejvíce ceníte jeho duchovnosti. Nejste zvyklí ztrácet čas. Vaše dynamika a aktivita budou stačit k tomu, abyste pohnuli hory na vaší cestě.

Neradi sedíte dlouho na jednom místě, raději se pohybujete vpřed. A abyste se na silnici zvané život nemuseli nudit, potřebujete klidného a moudrého spolucestujícího, který vás provede správnou cestou, pomůže vám s radou a v případě potřeby i pomůže.

Když budete spolu, dosáhnete velkého úspěchu, zlepšíte svůj život, zapojíte se do vlastního rozvoje a sebezdokonalování pod citlivým vedením a kontrolou inteligentního lva.

Lev №3

„Ambiciózní“

Váš partner musí mít za zády křídla, která mu pomáhají sebevědomě postupovat vpřed a dosahovat jeho cílů. Vedle sebe chcete vidět ambiciózního, sebevědomého, částečně dokonce hrdého partnera, který přesně ví, co od tohoto života chce.

Nezasvěcení muži, kteří jsou zvyklí sedět, nejsou pro vás. Váš muž by měl být progresivní. A všemi možnými způsoby ho podpoříte v jeho záležitostech, motivujete ho k úspěchu a rád se vás pokusí pobavit svými úspěchy.

Lev №4

„Dominující“

Vybíráte ve prospěch zralých a mocných mužů. Je pro vás důležité, aby váš partner zaujal v životě určitou pozici, měl za sebou bohaté životní zkušenosti a dělal vše pro to, aby se jeho plány naplnily. Muž s postavením ve společnosti a vysokou pozicí vzbuzuje váš respekt. Takového krále můžete milovat.

Ale nepřijímáte někoho, kdo poté, co dosáhl toho, co chce, zastaví ve svém vývoji a vzdá se. Váš muž musí neustále jít dál, pracovat na zlepšení své pohody, neúnavně pracovat na dosažení ještě větších výšek a zkvalitnění svého života.

Lev №5

„Agresivní“

Hledáte silného muže, který vás ochrání před všemi, někoho, za kým se budete cítit jako za kamennou zdí. Je pro vás důležité, aby vám byl oporou a podporou. Neměl by se bát řešit rodinné problémy a osvobodí vás od tohoto osudu, a dá vám právo cítit se jako slabá žena. Takový muž vzbuzuje vaši úctu a díky tomu se cítíte šťastná a chráněná.

Lev №6

„Rodinný muž“

Rodina je pro vás na prvním místě. Proto vedle sebe chcete vidět někoho, kdo sdílí váš úhel pohledu. Měl by to být člověk, který se pokusí udělat vše pro to, aby jeho rodina žila v pohodlí. Bude spěchat domů z práce, bude se snažit vybavit své rodinné hnízdo tak, aby v něm všichni členové domácnosti žili dobře.

Ví také, jak naslouchat a slyšet, respektovat zájmy každého člena rodiny. Miluje děti, zachází s rodiči s úctou. A jeho žena je jeho nejlepší kamarádkou a milenkou.

Který ze lvů vám nejlépe vyhovuje?

Share