Test na řeč těla: kterou z žen chlap má nejvíce rád

Řeč těla může o člověku hodně říci: ať už lže, nebo ne. Také si pomocí testu přečtete, jak s vámi jedná partner (jestli vás má skutečně rád).

Zdroj:e-w-e.ru

Vyzkoušejte si nový test z časopisu a zjistěte, jestli rozumíte řeči těla. Nebude vám to dlouho trvat, ale můžete se dozvědět něco užitečného a nového o sobě a gestech lidí.

Dnes vás zveme vyzkoušet vaší schopnosti číst gesta a vyřešit zajímavou hádanku! Před vámi je obrázek se třemi dívkami a mladým mužem. Vaším úkolem je odpovědět, kterou z nich chlap má nejvíce rád. Podívejte se pozorně, odpověď spočívá v detailech!

Jak uvádí Allan Pease ve své knize Body Language, existuje mnoho známek, které odhalují ženský zájem v muži a mužský zájem v ženě.

I když některá z těchto gest, jako například rozšířené zorničky, ruce na pasu atd. lze při komunikaci tváří v tvář snadno rozpoznat, ale je-li možné zjistit zájem osoby, když jste ve společnosti?

Ukazuje se, že je to docela možné!

Zdroj:e-w-e.ru

Podívejte se znovu na obrázek a všimněte si, kam směřují prsty toho chlapa!

Podle Allana Pisa tato část mužského těla obvykle označuje ženu, o kterou se on v tu chvíli nejvíce zajímá. Ukázalo se, že když chlap obdivuje dívku, nevědomě otočí své tělo jejím směrem nebo dá nohu dopředu ve směru požadované ženy.

V tomto případě je to dívka č. 3. Je to tak jednoduché!

Nyní už budete vždy vědět, kterému muži se líbíte nejvíce, když jste ve společnosti dalších lidí!

Share