Test osobnosti: který úsměv na fotografii je podle vás falešný

Existuje 19 druhů úsměvů, které lze rozdělit na 2 typy: zdvořilý ke společnosti, ve které se nacházíme, a upřímný. Napjaté úsměvy používají méně obličejových svalů než skutečné úsměvy, ale nemusí být vždy rozpoznány.

Který úsměv na fotografii je falešný?

Vaše odpověď vás bude charakterizovat jako osobu.

Zdroj: e-w-e.ru

Jak si myslíte, kdo z nich se upřímně usmívá?

Číslo 1

Zdroj: e-w-e.ru

Pokud si myslíte, že úsměv tohoto muže je falešný, jste velmi citliví na náladu ostatních lidí, někdy až příliš. Mluví to o vaší empatii. Pohlcujete negativitu, úzkost a hněv lidí kolem sebe, díky čemuž se cítíte vyčerpaní. Zároveň sdílíte pozitivní emoce. Jste dobrý kamarád.

Číslo 2

Zdroj: e-w-e.ru

Pokud je vaše nedůvěra způsobena úsměvem této dívky, jste jedinečná osobnost, protože jste dokázali najít rovnováhu mezi silnou myslí a jemnou duší. Po celý život máte silné pocity, ale nikdy jim nedovolíte, aby převzali vaši mysl. Sebekontrola je vaše druhé jméno!

Číslo 3

Zdroj: e-w-e.ru

Pokud se vám úsměv této dívky zdál neupřímný, jste veselý člověk, který se nikdy nenechá odradit, ať se stane cokoli. Vyzařujete pozitivitu, víte, jak podporovat a povzbuzovat své okolí. Lidé se ve vaší společnosti cítí dobře. A rodina a přátelé poslouchají vaše rady a váží si vašeho názoru.

Číslo 4

Zdroj: e-w-e.ru

Pokud si myslíte, že úsměv této dívky není skutečný, vždy se snažíte urovnat napjatou situaci jako dospělý, rozumný člověk. Nevyhazujete svůj smutek, hněv a další negativní emoce na ostatní. V životě se snažíte vidět jen pozitivní okamžiky a užívat si každý den, který žijete. Tato vlastnost vám pomůže vypořádat se s negativitou.

Číslo 5

Zdroj: e-w-e.ru

Myslíte si, že se jedná o falešný úsměv? Znamená to, že se vám v životě podařilo najít správnou rovnováhu. Pokud se stane něco špatného, ​​chápete, že to projde, takže si vyčistíte myšlenky od negativity a projdete tímto testem. Jste vynikajícím poradcem a potřebujete lidi častěji vést správnou cestou.

Číslo 6

Zdroj: e-w-e.ru

Pokud se vám tento úsměv zdá podezřelý, jste dospělá nezávislá osoba, která nepotřebuje rady a pomoc. Zároveň jste velmi vstřícní a upřímní. Rodina a přátelé pro vás hodně znamenají a vy jste připraveni jim kdykoli pomoci. Rozumíte psychologii a někdy dokážete analyzovat emoce jiných lidí lépe než kdokoli jiný.

Share