Test osobností: co o vás prozradí způsob, jakým držíte hrnek

Každý z nás má určité návyky, které se v průběhu života rozvíjíme.Mnoho z nich má své vysvětlení. Návyky, stejně jako gesta, která jste zvyklí měnit, jsou často diktovány charakterem člověka. Podle nich můžete určit, co je člověk před vámi.

Například ruce zkřížené v oblasti hrudníku říkají, že je to člověk, který se tímto gestem chce zavřít a zabránit vám v blízkosti svého okolí.

Dnes vám řekneme, co se skrývá za takovým každodenním a všem obvyklým způsobem, jak udržet šálek v ruce. Mnoho lidí to dělá jinak. A opět, jak tvrdí psychologové, tento způsob je diktován naší povahou. To znamená, že při pohledu na to, jak člověk drží hrnek v ruce, můžete říci hodně o jeho osobnosti.

Podívejte se na tyto 4 obrázky a vyberte si nejbližší možnost pro vás

Zdroj: e-w-e.ru

Jste připraveni zjistit, jaký člověk jste, na základě toho jak držíte hrnek v ruce? Pak si přečtěte dešifrování, které se skrývá za každým z těchto obrázků.

Pokud držíte šálek za rukojeť s malíčkem stranou

Je to volba narcistických a sebevědomých osobností. Taková osoba se neuklidni, dokud nedosáhnete toho nejlepšího v tomto životě. Ale nemůžete za to být vinen nebo odsouzen. To je zcela normální a pochopitelné přání každého.

Příroda vás obdařila vlastnostmi vůdce, který je ochoten vést lidi až do konce v touze cítit tu nejcennější chuť nadvlády a vítězství. Můžete uspořádat lidi a nasměrovat je správným směrem.

Zdroj: e-w-e.ru

Pokud držíte rukojeť šálku jednou rukou a druhou držíte samotný šálek

Taková osoba je převážně zranitelná, působivá a něžná. Jste zvyklí, že o vás je postaráno, jste ošetřováni a vždy chráněni. V životě hrajete roli malého bezbranného dítěte.

Vyhýbáte se zodpovědnosti. Často ji přesunete na jiné zodpovědnější a silnější lidi. Ve vztahu se svým partnerem děláte totéž. Jste připraveni dát mu svou nesmírnou lásku, očekávat, že dostanete na oplátku péči a pozornost.

Zdroj: e-w-e.ru

Pokud pevně držíte rukojeti šálku

Je to volba rozumných a klidných lidí. Musí se ještě snažit, abyste se naštvali. Jste zdrženlivá osoba a jednoduše ignorujete manipulátory. Kvůli tomu ve vás lidé z okolí vidí člověka s ocelovou tyčí.

Ale to je jen vnější klamný názor. Ve skutečnosti vy jen šetříte nervy a psychiku, protože nemáte rádi otevřeně projevovat emoce. Díky chladnému skladu mysli jste v každé životní situaci vždy „na koni“.

Zdroj: e-w-e.ru

Pokud berete šálek jednou rukou za jeho vrch

Jste zvyklí žít uvolněně, rozměrově, ve svém potěšení. A proč se trápit, nervovat, přemýšlet o něčem. Z toho mohou ostatní mít názor, že jste lhostejný člověk.

Ale vlastně je to úplně jinak. Máte rádi pohodlí a umíte se bavit. Jakékoliv dobrodružství vás vzrušují, vracejí zájem o život a naplňují ho jasnými barvami a emocemi.

Zdroj: e-w-e.ru

Shodují se podle vás výsledky testů s realitou?

 

Share