Test pozornosti: na fotografii je dívka, ale ne každý ji může najít

Jak je to možné, nevšimnout si osobu na obrázku? Ukázalo se však, že si to vůbec nemusíte všimnout, i když tam skutečně je.

A to vše proto, že zde je jedno tajemství. Na fotografii níže je dívka. Pokuste se ji co nejdříve najít. Pokud ji samozřejmě vůbec vidíte. Mnozí tento test neprocházejí, protože si dívky nevšimnou, i přesto, že se dívají přímo na ni.

Můžete najít dívku na fotografii? Než se podíváme na výsledek, řekneme vám něco o této fotografii.

Test. Foto Jörge Dusterwalda. Zdroj:moscow.sm-news.ru

V Německu je velmi talentovaný umělec Jörg Dusterwald. Liší se od obyčejných lidí tím, že místo plátna je zvyklý používat lidské tělo.

Děla malování na těle, kterému se říká body art.

Ale nemaluje jen těla, dokáže vytvářet celé výtvory. Má sérii fotografií, kde malované dívky splývají s přírodou takovým způsobem, že je nemožné je vidět na první pohled.

Musíte se na foto dívat dlouho a vytrvale, abyste si pak všimli obrysy těl. Jedná se o úžasné umění, které dokáže skrýt nahotu těla a spojit se s přírodou do jedné tváře.

Je opravdový talent umět takto reprodukovat obrázek a přidat chybějící element.

Je dobré, že to vidíme na vlastní oči. Nyní, když znáte celou pravdu, chápete, že jste museli hledat na obrázku obrys osoby, která splynula s přírodou. Odpověď můžete zkontrolovat na obrázku níže.

Test. Foto Jörge Dusterwalda. Zdroj:moscow.sm-news.ru

PSALI JSME: BABIČKA PLAKALA POTÉ, CO OTEVŘELA KRABICI S PŘEKVAPENÍM OD SVÝCH PŘÍBUZNÝCH

PŘIPOMÍNÁME: DŮVĚRA V EU ROSTE: VĚTŠINA ČECHŮ JE SPOKOJENA S EVROPSKOU UNIÍ, VYPLÝVÁ Z PRŮZKUMU

Share