Nový rok 2021: Jak si vyzdobit domov, abyste přilákali pohodu

Rok 2020 se chýlí ke konci a Bílá Krysa brzy postoupí svou vládu Bílému Kovovému Býkovi. Příprava na svátky je zodpovědný čas, protože abyste přilákali pozornost nového patrona, musíte se pokusit vyzdobit dům tak, abyste nezůstali bez jeho přízně.

stromeček/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Novoroční svátky jsou jedny z nejočekávanějších a začínají se na ně připravovat předem. Nakupování dárků, výzdoba domu, sestavování seznamu hostů a vytváření jídelních lístků jsou základními předpoklady, aby bylo možné přilákat pohodu na příštích 12 měsíců.

Odborníci doporučují seznámit se s tím, jaké dekorace a barvy přilákají štěstí, aby si každý mohl vyzdobit svůj domov a nezmeškal příležitost získat býčí přízeň.

Jak vyzdobit dům na Nový rok 2021

Trendy uplynulého roku se budou překrývat, což znamená, že některé z loňských dekorací budou vhodné. Býk nemá rád jasné a honosné barvy, proto odborníci doporučují věnovat pozornost černé, kovové, bílé, hnědé, zelené a modré barvě. Je třeba se vyhnout červené barvě. Jeho hojnost způsobuje vztek a agresi, která vás bude provázet celý rok a nepřinese do života pozitivní věci.

stromeček/Zdroj: nastroy.info

Můžete vyzdobit slavnostní stůl ve slavnostním stylu: vyberte si bílé ubrusy, vyzvedněte stříbrné svícny a nádobí s kovovým okrajem.

Tyto odstíny pomohou přilákat finanční bohatství a pomohou vytvořit kouzelnou sváteční atmosféru.

Upřednostňovat by se měl ekologický styl s použitím přírodních tkanin, složení z čerstvých květin, ovoce a zeleniny. Mohou to být věnce ze sušených květin, věnce ze smrkových větví, zdobené jeřábem. Pokojové rostliny nebudou v interiéru nadbytečné: na podlahu lze umístit velké květiny.

Čím více přírodních materiálů v interiéru, tím větší přízeň bude možné získat od nového patrona. Dekorace vyrobené vlastními rukama jsou také vítány.

stromeček/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Bílý Kovový Býk, stejně jako Krysa, oceňuje pohodlí a funkčnost, což znamená, že bude důležité vytvořit útulnou atmosféru, kde každý člen rodiny pocítí péči a pozornost. Aby interiér domu získal sváteční náladu a pohodlí, stojí za to použít svíčky, které budou pro svátek nepostradatelné a také pomohou přinést pozitivní změny do života.

Jak vyzdobit vánoční stromeček

Smrk nepochybně zůstává hlavní výzdobou svátků a musí být vyzdoben tak, aby přilákal do domu pohodu a prosperitu. Světlé odstíny jsou stále relevantní, takže můžete použít kovové, stříbrné, bílé kuličky, girlandy a pozlátko.

stromeček/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Povinným atributem bude býčí figurka, kterou lze umístit jak na spodní větve lesní krásky, tak i pod smrk nebo borovici. Býka lze postavit na bankovku, aby přilákal materiální pohodu a chránil se před odlivem financí.

PSALI JSME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: VYBRANÝ STROMEČEK ODHALÍ, CO O VÁS ŘEKNE VAŠE PODVĚDOMÍ

PŘIPOMÍNÁME: „JAK SE VÁM ZMĚNIL ČAS?“ : VYBERTE SI HRAČKU NA VÁNOČNÍ STROMEČEK, PODOBNOU TÉ, KTERÁ SE VÁM BĚHEM DĚTSTVÍ NEJVÍCE LÍBILA

Share