Test pro ženy: Jaká silueta je vám nejvíce podobna, nebo se vám nejvíce líbí, ukáže to, jaký jste typ ženy a čím přitahujete muže

Mnoho žen se považují za naprosto neatraktivní. Myslí si, že muži se dívají pouze na externí data.

Jenže 85% mužů, kteří hledají vážný vztah, věnovat pozornost charakteru. Zjistěte, k jakému typu patříte a čím muže přitahujete?

Zdroj: pinterest.com

Abyste získali co nejpřesnější výsledek, musíte provést několik kroků:

* Pustit všechny své myšlenky z hlavy.

* Zaměřit se na sebe.

* Představte si, že se na vás dívá muž.

* Snažte se soustředit na pocity.

* Podívejte se na dostupné obrázky siluet.

* Jaká silueta je vám nejvíce podobna, nebo se vám nejvíce líbí?

Zdroj: testpokartinke.ru

Opřete se o svou intuici. Určitě vám pomůže.

Dešifrování testu

1. Spontánní typ – máte neklidný charakter. Jste vždy aktivní a máte optimistickém rozpoložení. Muži cítí vaši energii a porovnávají vás s jasnou jiskrou. Zamilují se do vás na první pohled!

2. Osudový typ – při pohledu na vás, muži šílejí! Jsou připraveni bojovat za vaši pozornost. Koneckonců, jste vášnivá povaha, která má zvláštní magnetismus. Vaše odhodlání a nezávislost hrají vám na ruku.

3. Domácí typ – jste schopni vytvořit pohodlí v domě a přilákat svým zvláštní teplom. Jste velmi pečliví a pečlivě zacházíte s opačným pohlavím. Pro takové vlastnosti, muří vám budou nosit na rukou!

4. Romantický typ – jste prostě okouzlující osoba, která jemně zachází s opačným pohlavím. Spojujete se s opravdovou vílou. Nejste konfliktní a chováte úctu k milovanému člověku.

5. Smyslný typ – dokážete svést muže jen pohledem. Muž vedle vás se cítí vítán! Zároveň cítí svou sílu a touhu chránit tak křehkou povahu jako jste vy.

6. Panovačný typ – jste skutečná „ocelová dáma“! Jste cílevědomá a víte, čeho chcete dosáhnout. Takové ženy přitahují silné mužů.

Pokud si stále myslíte, že absolutně nepřitahujete muže, podívejte se na sebe lépe. Často se dívky jen domnívají se, že muži se na jejich stranu vůbec nedívají.

Pokud jste stále nenalezli svou spřízněnou duši, pak byste měli jen počkat a věnovat se seberozvoji! Osobní růst nikdy neublíží.

Zdroj: pinterest.com

Share