Jaké ovoce konzumujete nejraději: Váš výběr o vás prozradí, jaká jste žena

Už nyní je čas na šťavnaté a chutné ovoce. Každá žena má samozřejmě své oblíbené. Věděli jste, že výhody mohou vyprávět spoustu zajímavých věcí o osobnosti? Chcete vědět, jaké charakterové rysy mají ženy, které milují to nebo ono ovoce? Řekněme to hned teď!

Zdroj: tutkatamka.com.ua

Zde jsou některé plody. Přemýšlejte o tom, který z nich je váš nejoblíbenější (nápověda: teď byste rádi to snědli).

Rozluštění:

Milovníci jahod – příroda je elegantní, oceňuje vše krásné, chápe módu, má vynikající chuť a je často rozmazlována pozorností mužů. Mohou se vztekat po dlouhou dobu, dokud nedosáhnou toho, co chtějí.

Zdroj: tutkatamka.com.ua

Klidné a vyvážené dívky milují hrušky. Z nich zpravidla vycházejí příkladné ženy v domácnosti. Jsou to kreativní lidé – rádi kreslí a často tráví večery vyšíváním nebo šitím nového oblečení. Žena, která miluje hrušky, je perfektní manželkou, snem každého muže.

Zdroj: tutkatamka.com.ua

Broskve jsou milovány ženami s jemnou mentální organizací, skromnou a plachou do té míry, že se je často považují za narcistických. Není tak snadné vidět extrémní zranitelnost pod lupou lhostejnosti.

Zdroj: tutkatamka.com.ua

Ale milovníci švestek – romantická nátura. Nicméně, jako maximalisté, často ale dělají chyby a čelí tvrdé realitě. Tyto ženy jsou urážlivé, ale nevědí, jak se zlobit po delší dobu. Často upadají do mírné melancholie, ačkoli jim to nebrání v provádění jejich plánů.

Zdroj: tutkatamka.com.ua

Pokud si žena vybere hrozny ze všecho velkého množství ovoce, bude to pravděpodobně zvláštní málo mluvící. Nebude sdílet svá tajemství, ale neodhalí tajemství jiných lidí. Drby také nejsou jejím koníčkem.

Zdroj: tutkatamka.com.ua

Banány si vyberou ženy, které se snaží ovládnout všechno. Mezi nimi často bývají skuteční kariéristé. Tito lidé „tvrdého kamene“ však někdy mají záchvaty černé melancholie.

Zdroj: tutkatamka.com.ua

Melouny jsou oblíbenou pochoutkou pečlivých a zásadových lidí, nebudou mluvit o životních potížích a sdílet problémy. Nejsou pro ně beznadějné situace, nejsou to ti, kdo jsou zvyklí plavat za proudem.

Zdroj: tutkatamka.com.ua

Ženy, které dávají přednost pomerančům, jsou milé, přátelské a loajální k ostatním. Je s nimi snadné a zábavné. Mluví se o nich jako o duši společnosti. Navzdory domnělé nejistotě jsou však zvyklí řešit své vlastní problémy, aniž by je kladli na ramena někoho jiného.

Share