Toto dítě se narodilo bez rukou a horou, ale s dobrým srdcem: Ne každý člověk má v duši tolik lásky jako ten chlapec

Ne každý fyzicky plnohodnotný člověk má v duši tolik lásky jako ten chlapec. Nejen, že se raduje ze života ve svém tak nedokonalém malém těle, ale také dává péči všem kolem.

Zdroj: daily-nov.biz.ua

Fokomelia je nemoc, která od narození postihla tříletého Camdena z Texasu. Dítě má prakticky nevyvinuté ruce a zcela mu chybí nohy.

Ale ani chlapec, ani jeho matka Katie Wildonová, která má další dvě děti, nejsou vůbec zklamáni.

Žena dokonce založila účet na Instagram a YouTube, aby sdílela nejsložitější, ale zároveň krásné okamžiky ze svého rodinného života.

Zdroj: daily-nov.biz.ua

Obzvláště velkou popularitu získalo video, kde malý Camden dává dudlík svému bratrovi – kojenci Jaxonovi, když pláče.

Několik amerických publikací o tom napsalo videoklip a dokonce i rozhovor s Katie. Dívka tvrdí, že s takovou popularitou nepočítala.

Zdroj: daily-nov.biz.ua

„Je úžasné, že video přitahovalo tolik pozornosti. Mluvila jsem o všem Jen pro přátele, příbuzné, myslela jsem, že se jim bude zdát roztomilé.“

Zdroj: daily-nov.biz.ua

„Camden se stará o Jaxtona po celou dobu, je to pro nás naprosto normální. Když se video začalo shromažďovat miliony zhlédnutí, velmi jsme se smáli, protože to je náš obvyklý příběh. A taky mi Camden pomáhá utírat Jaxtonovi pusu, plácat ho po zadku, když ho musíš uklidnit.“

Dítě dokonce pomáhá matce s domácími pracemi a dává v domě pořádek, zatím však „dětinský“, ale s největší pravděpodobností až dospěje toto dítě, bude pro své příbuzné skutečnou oporou.

„Uklizí nepořádek, který zařídila jeho sestra,“ upřesňuje maminka.

Zdroj: daily-nov.biz.ua

Camdenův intelektuální vývoj se zcela neliší od vývoje jeho vrstevníků. Tento malý silný muž si uvědomuje, že nemá ruce a nohy, ale tiše vysvětluje ostatním: „Prostě nemám prsty.“

Share