„Věděl jsem, že toto štěně potřebuje domov po všem, čím prošel“: Hasič zachránil štěně pitbula z ohně, po 5 měsících se z něj stal hasič

Hasiči jsou v naší společnosti velmi důležití lidé. Neustále riskují, ale kromě toho jsou zodpovědní za záchranu lidí a zvířat, která to potřebují.

Každá část jejich tvrdé práce je velmi důležitá. Ačkoli nezachraňují životy nepřetržitě, jsou vždy ve střehu. Hasiči jsou připraveni se kdykoli prokázat – jejich práce je seriózní a důležitá.

Zdroj: ladypanda.net

Stejnou práci má tento pitbul z Hanahanu v Jižní Karolíně.

Džejkovi bylo jen 3 týdny, když byl zachráněn z hořící stodoly. 70 % jeho těla bylo postihnuté. Začátek jeho života byl hrozný a budoucnost byla zcela nepředvídatelná.

Zdroj: ladypanda.net

Ale Bill se rozhodl, že si nechá Džejka pro sebe. „Věděl jsem, že toto štěně potřebuje domov po všem, čím prošel.“

Nyní jsou nerozluční, vždy a všude jsou spolu. Džejk a Bill se mohou rozloučit jen na velmi krátkou dobu, dokud Džejk nezačne štěkat a volat svého kamaráda. Bill říká, že toto přátelství vyžaduje hodně úsilí a odhodlání. Ale stojí to za to!

Zdroj: ladypanda.net

Džejk potřeboval dlouhodobou léčbu, která byla úspěšná. Jakmile se pes postavil, přivedl ho Bill ke své hasičské stanici.

Džejk se okamžitě spřátelil se všemi kolem sebe a přijal ty nejlepší vlastnosti těchto lidí. Džejk se stal místním favoritem. Pes byl neuvěřitelně přátelský ke všem a velmi rád přivítal každého, kdo vstoupil na stanici.

Zdroj: ladypanda.net

Džejk se stal kamarádem nejen hasičů, ale i zbytku lidí. Komunikace s ním je nejlepší morální odpočinek.

Zdroj: ladypanda.net

Šéf hasičského sboru jmenoval Džejka hasičem a talismanem jejich místa.

To, co se psovi stalo, mu nezabránilo, aby se stal přátelským a milován všemi.

Zdroj: ladypanda.net

„Nedokážu si představit svůj život bez Džejka, říká Bill.

Share