Účastníci Svatby dělali vše, aby se dostali před kamery: Diváci kritizují populární show

Svatbu na první pohled diváci poprvé uviděli před měsícem. Show se rychle stalo populárním, a kvůli tomu dostalo velké množství fanoušků. Většina z nich ale jsou jistý, že celé show je podvod, a žádná svatba se v něm neproběhla.

Stalo se to kvůli tomu, že většina účastníků už několikrát byli před kamerami. Například Pavel, který se oženil na manželce Štěpánce byl účastníkem show Soudkyně Barbara na Barrandov TV.

Zdroj: barrandov.tv

Diváci na internetu našli i další účastníky, kvůli tomu fanoušci jsou jisti, že cele show je podvod. Jediný, koho nikdo neviděl před kamerou jsou František, Štěpánka a Petra.

Účastník show Radek Stöber portálu Blesk uvedl, že chtěl být hercem. “Po gymplu jsem se hlásil na umělecké vejšky, ale tam mě nevzali,” řekl Radek. Před kamerami ale diváci ho viděli také v pořadu Nebezpečné vztahy.

Zdroj: barrandov.tv

Účastnice Natálie Mykytenko se živí nejenom jako zubní sestra, ale i jako modelka. Díky pořadu Svatba na první pohled teď na svých sociálních sítích spolupracuje s různými firmami.

Dokonce i Simona Míková, kterou diváci mají rádi, zapomněla jim říct, že pracuje jako manažerka u hlavního partnera pořadu. Televize Nova uvedla, že show není podvod, a účastníci byli vybráni experty na castingu

Zdroj: nova.cz

PSALI JSME: TOMÁŠ PLEKANEC A LUCIE ŠAFÁROVÁ PROMLUVILI O SVATBĚ: ZASNOUBENÍ BYLO VELMI NEZAPOMENUTELNÉ

PŘIPOMINAME: NOVOMANŽELÉ ZE SVATBY NA PRVNÍ POHLED PAVEL A ŠTĚPÁNKA SE PUSTILI DO SEBE: MUSELI ŘEŠIT KONFLIKT A VYPUSTIT EMOCE

Share