Novomanželé ze Svatby na první pohled Pavel a Štěpánka se pustili do sebe: museli řešit konflikt a vypustit emoce

Štěpánka a Pavel ze Svatby na první pohled mají za sebou první vážný konflikt po líbánkách, které strávili ve slunečném Řecku. Nyní mají před sebou měsíc ve společné domácnosti.

U moře si krásně odpočívali, ale doma na ně čekala úplně jiná realita.

Zdroj: tv.blesk.cz

Nevyhnuli se třeba i úklidu, během kterého se pohádali kvůli špinavé vodě, kterou jeden z novomanželů vylil do vany. Štěpánka vytkla Pavlovi, že není normální, když člověk uklízí nečistoty a pak to vyleje do vany.

„To fakt není normální, to nenapadne ani deb*la. Jsem nas*aná,“ zuřila Štěpánka. Pavel to ale jen tak nenechal a našel další problém.

Zdroj: tv.blesk.cz

Nelíbilo se mu, že společný ručník na ruce byl zašpiněn make-upem. Řekl, že to musela udělat jeho nová manželka, protože on se nelíčí.

Štěpánka však řekla, že to neudělal, protože má jiné ručníky a může za to někdo jiný. „Já jsem se mohl rozčilovat minimálně hodinu a neudělal jsem to,“ uklidňoval situaci Pavel.

Zdroj: tv.blesk.cz

Ženu to ale ještě vice naštvalo a řekla Pavlovi, že má příliš velké sebevědomí a mluví pořád jen o osobě.

Nakonec si Štěpánka postěžovala, že manžel neuznává jiné argumenty a je to problém.

Zdroj: tv.blesk.cz

PSALI JSME: VENDULA PIZINGEROVÁ S NOVOROZENÝM SYNEM POPRVÉ PŘED KAMEROU: MIMINKO CHCE BÝT S MATKOU PO CELOU DOBU, TAKŽE ČASTO ZŮSTÁVÁ JEN JEDNA RUKA PRO DOMÁCÍ PRÁCE

PŘIPOMÍNÁME: ČESKÉ CELEBRITY UKÁZALI, JAK SE PŘIPRAVUJÍ NA VÁNOCE: NĚKDO SE POCHLUBIL NEJEN ADVENTNÍM VĚNCEM, ALE I STROMEČKEM

Share