Účesy pro ženy nad 50, které vám rozhodně budou slušet

Pro ženy nad 50 je nejdůležitější, aby účes byl mladý, skrýval vše, co je třeba skrýt a aby bylo snadné se o něj starat.

Zdroj: ukr.media

Každá žena sní o tom, že slyší na svou adresu slova o tom, jak se jí hodí účes! V každém věku hraje účes velkou roli při vytváření obrazu a možná i nejdůležitější. Koneckonců, díky účesu je možné snížit své roky.

Pamatujte si, že věta „Čím starší žena, tím kratší vlasy…..“, a stylisté, většinou to také tvrdí, ale v praxi to není tak a ne všechny dámy mají rádi krátké účesy.

Občas se tak stane, že krátký účes naopak třída roky.

Kvůli tomu že otevírá tvář se všemi jeho vadami, hlubokými vráskami, stagnující pleť, takže při výběru účesy třeba vzít v úvahu stav pokožky obličeje. V tomto případě byste se měli vzdát krátkého účesu a podívat se například na účes s prodlouženými prameny vpředu.

Existuje mnoho odrůd kare, je z čeho vybírat, včetně kare s ofinou. Nezanedbávejte ho, protože se může stát skutečnou záchranou a skrýt vrásky na čele. Ideální bude vypadat asymetrická ofina.

Zdroj: ukr.media

Zdroj: ukr.media

Bob se zvýšeným zátylkem vypadá velmi efektně, takový účes vytvoří dobrý objem.

Zdroj: ukr.media

Zdroj: ukr.media

Pro středně dlouhé vlasy je sestřih kaskáda ideální. Kaskáda je vhodná pro jakýkoli typ obličeje, takový účes nebude vyžadovat náklady na styling a vždy vypadá svěží a moderní.

Hlavní nuance tohoto účesu je vícevrstvost, která může vytvořit dobrý objem, protože je to tak důležité pro dámy, které mají tenké vlasy.

Pokud jsou vaše vlasy v pořádku a nejste dotčeni tak významnými změnami souvisejícími s věkem a nosíte dlouhé vlasy, pravidelně ostříhejte špičky, aby vypadaly úhledně.

Zdroj: ukr.media

Ne každá dáma je vhodná pro šedé vlasy, ale existují příjemné výjimky, kdy šedé vlasy vypadají luxusně.

Zdroj: ukr.media

Časté barvení vlasu dělá účes ještě působivější, takže nezapomeňte pravidelně barvit zarostlé kořeny.

Zdroj: ukr.media

Milé dámy, krásný a elegantní účes, s dobře zvolenou barvou, především, odvádí veškerou pozornost na sebe a odvádí pozornost od věku, dělá ženu mladší a zajímavější.

Zdroj: ukr.media

Share