Který anděl se vám nejvíce líbí: Získáte předpověď, co teď nejvíce potřebujete

Všichni jsme v honbě za štěstím. O něčem sníme, plánujeme, usilujeme o jejich realizaci, doufáme, věříme a čekáme. Každý z nás má své hodnoty a priority. Někomu ke štěstí chybí určité množství peněz a někdo hledá lásku, podporu, pochopení. A pokud nemůžete pochopit, co hledá vaše duše v této životní fázi – hmotné nebo duchovní dobro, doporučujeme vám pochopit tuto otázku tím, že projdete nekomplikovaným testem.

Podívejte se na tři figurky andělů a vyberte si tu, která vás zaujala jako první.

Zdroj: e-w-e.ru

Dlouho nepřemýšlejte, než dáte odpověď. Svěřte volbu svém vnitřním pocitům, který při spárování s vaším podvědomím pomůže získat nejpřesnější odpověď.

Pokud si vyberete anděla, který sedí na klíně

Anděl lásky

Zdroj: pikabu.ru

Tím, že jste nechali situaci, aby se vyvinula sama sebou, vám se to vymklo z rukou. Vy sami jste si nevšimli, jak se pocity ochladily a láska prošla. Ano, zůstává úcta k partnerovi a spíše náklonnost, ale na tomto vztahu nebudete stavět.

Chcete-li znovu cítit motýly v břiše, musí existovat láska a vášeň. Ale jak se říká, beznadějné situace neexistují. Tím, že shromáždíte veškerou vůli v pěst, můžete vrátit pocit, který jste měli.

Je-li vaše volba tančící anděl

Anděl víry

Zdroj: oboi.cc

Ve vašem životě se stalo něco, co způsobilo, že jste ztratili víru v lidi. Bez ní to nejde. Je ve vašich silách pokusit se získat zpět ztracený pocit. Za prvé, věřte v sebe a své síly.

Za druhé, začněte důvěřovat lidem, vašim blízkým, rodině, přátelům. Ano, možná jste se jednou spálili a teď je pro vás těžké znovu pustit lidi do svého života a už vůbec, naučit se jim znovu věřit. Bez víry nebudete moci dále postupovat a plánovat další kroky.

Takže pokud chcete světlou budoucnost, snažte se věřit v sebe a lidi, kteří jsou ve vašem blízkém okolí.

Pokud jste si vybrali vznášejícího se anděla

Anděl naděje

Zdroj: kakzachem.ru

V této životní fázi jste ztratili naději. Pokud se vás někdo zeptá, na co vkládáte naděje a na co v tuto chvíli spoléháte, nebudete schopni přesně a jasně odpovědět na tyto otázky.

Vaše trápení a dlouhé úvahy naznačují, že jste prostě ztratili naději: naději v lidi, ve své světlé budoucnosti. Vaším úkolem nyní je naučit se znovu doufat a každý svůj krok učinit s nadějí na lepší výsledek a úspěch. To vás motivuje a podněcuje.

Pokud to nemůžete udělat sám, pak se rozhlédněte a všimnete si, že jste obklopeni lidmi, kteří vám pomohou vrátit tento ztracený pocit. A ještě rada – přestaňte fňukat a stěžovat si. Naučte se vidět dobro, pozitiv, světlo ve svých činnostech.

Pozitivní nálada vám pomůže vrátit naději a radost. Takže pokud chcete ve svém životě začít něco měnit, začněte u sebe.

Souhlasíte s výslednými výsledky testu? Nebo možná máte teď jiné potřeby a potřeby.

Share