Ulicemi města se z posledních sil proháněl hubený starý kocour

Monty konečně našel svůj domov a spolu s ním i šťastný život.

Zdroj: storyfox.ru

Jednou obyvatelka Pardubic Libuška šla po ulici a uviděla na chodníku strašnou vyčerpanou bytost. Byl to dospělý kocour, ale v tak žalostném stavu, že to byla hrůza. Žena nemohla projít kolem chudáka a rozhodla se mu alespoň nějak pomoci. Na sociální síť umístila snímky vyčerpaného kocoura a doufala, že někdo zareaguje a nabídne pomoc. Dobrovolnice Lenka souhlasila se ujmout kocoura.

Ona odvezla ho k veterináři. U zvířete odborník našel celou řadu závažných onemocnění. Kocourkovi předepsali kapačky, injekce a další zákroky. Dokonce i krevní transfúze. Všechny provedené manipulace však nezlepšily stav chlupatého pacienta, kterému dali jméno Monty. Navíc se ukázalo, že kocour je již poměrně starý.

Zdroj: storyfox.ru

Ale bylo vidět, že sám Monty se nechtěl rozloučit se životem a pomalu se začal zotavovat. Začal přibírat na váze, být aktivní a výsledky testů se výrazně zlepšily. Je zřejmé, že všechny nemoci již nejsou vyléčeny, ale on se vrátila k životu a to je hlavní věc. Stal se veselým mazlíčkem.

Zdroj: storyfox.ru

Nalezení majitele staré, ne zcela zdravé kočce je velmi problematické a Libuše se rozhodla nechat Monty u sebe. Ona má doma ještě několik koťátek a náš hrdina se skamarádil se všemi. Při západu slunce svého života si Monty konečně našel svůj domov a spolu s ním i šťastný život.

Zdroj: storyfox.ru

Poděkujeme všem lhostejným lidem, kteří se podíleli na osudu kocoura. Díky všeobecnému úsilí a projevené péči se chlupáč uzdravil. Ani se nedá věřit, že kdysi byl tak vyčerpaný jako na prvních snímcích.

Share