Už sedm let spolu: Jak své výročí oslavil Tomáš Klus se svou ženou

Už nějaký ten pátek jsou spolu.

Zdroj: google.com

Rodina Klusových dnes slaví své 7leté výročí.

Dvojice se vzala v roce 2013 v září. Vzhledem k tomu, že je to pro pár důležitý den, rozhodli se ho odpovídajícím způsobem oslavit.

Taková dojemná slova napsal Klus na své stránce v Instagramm. Jak je vidět, Tomáš je stalé velmi zamilovaný do své krásné ženy, která mu za tito 7 let darovala tří nádherná děti.

Zdroj: google.com

Tamara však také nezůstala stat stranou a sdělila na své stránce také velmi dojemný post s jejich společnou fotkou:

View this post on Instagram

Mise:milujeme —— dnes 7 let od otevření se jeden druhému v kruhu našich milovaných. Každý z nás všech někde máme svoji druhou půlku. Věřme v lásku, protože to je ta jediná podmínka pro její žití. Děkuju za každý den po Tvém boku… Děkuju, že i přes všechny zkoušky a nenávist držíme spolu. Děkuju, že vedle sebe pořád rosteme každý sám za sebe. Děkuju za svobodu, kterou si vzájemně umíme dávat. Děkuju za pravdu, kterou si odvážně umíme sdělovat do očí… Děkuju, že naše láska ani jednoho nesvazuje, ale naopak nám dává křídla pro let mezi všemi našimi světy… Děkuju za naše tři úžasný děti, které nám všechny tyhle věci každý den připomínají a odrážejí je…. MILUJU TĚ a skrze Tebe nacházím sebe… Protože bez Tebe jsem bez sebe… @tomas_klus

A post shared by Tamitadyje (@tamara_klusova) on

Mimochodem, hvězdný pár zvolil dost podobné fotky. A opravdu jim to tam velmi sluší. Přejeme tomuto skvělému páru, aby jejich nádherný příběh ještě dlouho nekončil.

Zdroj: google.com

Share