“V roce 2005 nápadně připomínala ježka”: Nejkrásnější účesy Lucie Vondráčkové

40letá Lucie Vondráčková zpívala od dětství. Během své hvězdné kariéry měla různé styly oblékání a také image. Měla velké množství účesů, které i ve dnešní době mohou překvapit.

Nějakou dobu zpěvačka měla krátké vlasy, se kterými často experimentovala. V roce 2005 vypadala jako ježek. V roce 2007 že vlasů dělala ležérní vlnu, kterou přilepila na čelo.

Zdroj: extra.cz

Od svatby Lucie se rozhodla nechat nejobyčejnější střih. Délka její vlasů se od té doby zůstala po ramena, a její fanoušky mysli, že ji tak sluší nejvíc.

Zpěvačka několik let žila s hokejistou Plekancem, kteremu porodila dva syny. Vztah bohužel nevyšel, a od manžela dostala dům, který prodala za 28 milionů korun.

Zdroj: super.cz

Místo něho koupila dva domy za 24 milionů korun. V jedněm z nich momentálně bydlí s dětmi.

Lucie se několikrát snažila stát hereckou, ale to bohužel nevyšlo. Její exmanžel půjčil režisérce Adamcové 3,4 milionů korun, aby Vondráčková měla ve filmu The perfekt miss hlavní roli. Nedávno dostala několik nabídek do seriálu.

Zdroj: instagram.com

Ve dnešní době Lucie se chce věnovat jenom svým dětem. “Jsem s nimi každý den, na každé školní akci, každý večer, každé ráno,” řekla zpěvačka.

Zdroj: instagram.com

Share